BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Jak zwiększyć widoczność swojego lokalu?

0
Jak zwiększyć widoczność swojego lokalu?

Jeśli odpowiadasz za mały, średni lub duży lokal, to pewnie nie raz zastanawiałeś się, jak sprawić, aby był on jeszcze bardziej zauważalny i stale przyciągał nowych klientów. Choć lwia część działań promocyjnych w tym zakresie odbywa się we współczesnym świecie w Internecie, to jednak nie możemy zapominać również o tym, żeby nasz lokal był dobrze widoczny z ulicy, przy której się znajduje. 

Niech cię zobaczą 

Zanim przystąpimy do konkretnych działań i zakupów, warto zastanowić się, które formy promocji będą dla nas najlepszym rozwiązaniem i będą zaspokajały wszelkie nasze marketingowe potrzeby. Możliwości w tym zakresie mamy cały wachlarz.

Zacznijmy od tego, że klienci powinni w bardzo łatwy sposób trafić do naszego lokalu. Jeżeli będą mieli z tym problem, mogą bardzo szybko zniechęcić się i wybrać konkurencję, a przecież tego byśmy za nic nie chcieli. Dlatego musimy zrobić wszystko, co tylko możemy, alby lokal, którym zarządzamy, był widoczny z ulicy, najlepiej jak z największej odległości. Zadbajmy o to, żeby uwagę zwrócili na nas zarówno piesi, jak i kierowcy, którzy nie znają naszego lokum i wejdą do niego spontanicznie, zachęceni dobrze zaprojektowanym nośnikiem reklamy.

Banery

Dobry początek to postawienie na atrakcyjne i wykonane w najwyższej jakości plakaty lub banery. Warto szczególnie pochylić się nad ramami banerowymi ściennymi z wydrukiem. Konstrukcje tego typu to eleganckie i wygodne rozwiązanie. Składają się z aluminiowych części i wydruku na materiale banerowym (np. oczkowym). Produkty te cechuje spora wytrzymałość na warunki atmosferyczne oraz prosty i szybki montaż. Doskonale spełniają się w roli szyldów reklamowych czy tablic reklamowych. Można je z powodzeniem instalować na różnego typu ścianach. W naszym sklepie znajdą Państwo różne wielkości takich ram, jak i systemy przygotowane pod indywidualne wymiary.

Potykacze reklamowe

Choć potykacze reklamowe są systemami przeznaczonymi głównie do prezentacji treści informacyjnych, to ich zastosowanie może być dużo szersze. Sami zresztą nie raz mijamy je przy wejściach do restauracji, biur podróży czy sklepów, i chcąc, nie chcąc, często na nie zerkamy. Są to więc widoczne i skuteczne nośniki reklamy. Na potykaczach możemy z powodzeniem umieścić kilka zdań o naszych usługach, produktach, aktualnych promocjach lub po prostu zareklamować nasz lokal.

Systemy te dostępne są w różnych rozmiarach, jednak najbardziej popularne są te przystosowane do umieszczania plakatu do wielkości maksymalnej B1. Najbardziej popularne i cenione potykacze posiadają rozkładane nóżki w kształt litery „A”, są dwustronne i mają zatrzaskowe ramy, ułatwiające wymianę elementów graficznych.

Dobrze też, aby ramy posiadały bezbarwne plansze zabezpieczające plakaty przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i aby nośnik był ocynkowany, ponieważ sprawia to, że potykacz jest uodporniony na opady, promienie UV oraz niskie i wysokie temperatury. Zwróćmy uwagę na obciążenie. Spytajmy sprzedawcę, od którego chcemy kupić taki produkt, czy materiał, jaki został użyty przy jego produkcji, gwarantuje, że nie zostanie on łatwo zniszczony lub porwany przez wiatr. 

Potykacze przyciągają uwagę klientów, ponieważ znajdują się na wysokości ludzkich oczu. Jeżeli umieścimy w nich zachęcającą, przygotowaną z pomysłem grafikę, to z pewnością przełoży się to na widoczność i rozpoznawalność naszego lokalu. Co ważne, w każdej chwili możemy przenieść potykacz z ulicy do wewnątrz i użyć do aktualnych potrzeb. U nas mogą Państwo zakupić potykacze w rozmiarach A1 lub B1. Dostępny jest również baner-potykacz, składający się z kasety (do której zwijane są grafiki) masztu (utrzymującego grafikę w stanie rozwinięcia), listwy zatrzaskowej (zapobiegającej zaginaniu się rogów banera).

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe coraz częściej pojawiają się na polskich ulicach. Nie ma się co dziwić, w końcu produkty te doskonale nadają się do zaprezentowania loga i nazwy lokalu/firmy/marki. Jak w przypadku pozostałych nośników reklam, niezwykle istotna jest przy flagach ich wysoka jakość. Odwzorowanie wzorów i kolorów musi być bez zarzutu, dopiero wtedy zainteresujemy klientów naszą ofertą. Flagi reklamowe możemy potraktować jako wizytówki naszego biznesu. Dlatego muszę być one przygotowane z najwyższą starannością i muszą być estetyczne. 

Flagi reklamowe możemy zaliczyć do nietradycyjnych metod reklamy. Są one dobrze widoczne i jeżeli, tak jak produkty Retio, są wykonane z trwałych i odpornych na zmieniające się warunki atmosferyczne materiałów, to mogą służyć nam przez długie lata. Polecamy zapoznać się z flagami typu Winder, które dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach (prostokąt, feather, quill, crest). Jeżeli nasz lokal znajduje się na zatłoczonej ulicy, to wykorzystując ten nośnik, z pewnością zwrócimy na siebie uwagę przechodniów. Możemy flagi też z powodzeniem używać na różnego typu eventach, targach i imprezach, na których chcemy wypromować swój lokal.

Flagi Winder są doceniane za wysokie wskaźniki skutecznego dotarcia treści do odbiorców. Maszt, z którego składają się te produkty, został stworzony z włókna szklanego, gwarantującego nieodkształcanie się systemu, nawet po silnych wiatrach. Te systemy przenośne, wyglądem przypominające ptasie pióro są lekkie i idealnie współgrają z wiatrem.
Innym ciekawym i efektownym typem flag jest model Mistral. Można je przymocować zarówno do ściany budynku, jak i do słupów czy latarni. Są kolorowe, dwustronne, przybierają różne kształty i skutecznie kuszą klientów do zapoznania się z ofertą lokalu, który chcemy promować. Ich wymiary nie są, co prawda, duże, ale oryginalny wygląd i możliwość zainstalowania flag na wysokości oczu przechodnich, przyciąga wzrok.

Przy flagach Mistral warto być odważnym i zdecydować się na barwną grafikę z intensywnymi kolorami i wyrazistym napisem. Wzbudzajmy w klientach pozytywne emocje i zachęcajmy ich do tego, by weszli w nasze progi.

Nadmuchiwane kolumny reklamowe

Jeżeli chodzi o zewnętrzne narzędzia promocji, to na rynku wciąż pojawiają się nowe rozwiązania, które mają pomóc nam w zwróceniu uwagi na nasz lokal. Niektóre z nich są naprawdę nieszablonowe i przy tym bardzo atrakcyjne. Za przykład niech posłuży kolumna nadmuchiwana. Jest to typ reklamy uniwersalnej i możemy wykorzystać taką kolumnę zarówno wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz, przy wejściu głównym. Wydruk, który stosuje się przy tym systemie jest wodoszczelny. Dmuchana konstrukcja gwarantuje szybki montaż. Dodatkowo zestaw zawiera 15-kilogramową podstawę napełnianą wodą. Rozwiązanie to zwiększa mobilność kolumny i zapewnia wysoką stabilność. Do kolumny przyczepia się tekstylną grafikę przy pomocy rzepów. Co ważne, kiedy raz nadmuchamy kolumnę, nie musimy robić tego ponownie.

Rollupy

Rollupy zewnętrzne przyciągają atencję przechodniów nie tylko kształtem, ale i interesującą grafiką. Do tego skutecznie przekazują klientom zawarte na nim informacje. Ich wielką zaletą jest mobilność oraz łatwy i szybki montaż i demontaż. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo np. rollupy zewnętrzne Cyclone 2 czy Thunder. Oba produkty są bardzo stabilne, odporne na złą pogodę i łatwe w transporcie.

  

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl