BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Flagi windery - dlaczego są popularne i jaki winder wybrać?

0
Flagi windery - dlaczego są popularne i jaki winder wybrać?

Flagi windery pełnią rolę reklamową zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Korzystają z nich topowe marki! Po flagi reklamowe typu winder sięgają przedstawiciele różnych branż, ponieważ na materiale może znaleźć się dowolna grafika. Jakie jeszcze zalety wyróżniają to rozwiązanie?

Dlaczego warto sięgnąć po flagi windery?

Flagi typu winder to przenośne, praktyczne rozwiązanie systemowe. Taka flaga reklamowa złożona jest najczęściej z aluminiowego masztu, materiału z nadrukiem oraz stabilnej podstawy. Z kolei w przypadku proponowanych przez nas flag maszt najczęściej sporządzony jest z włókna szklanego. Dzięki temu konstrukcja jest odporna nawet na silne powiewy wiatru. Również materiał flag oferowanych przez RETIO jest niezwykle trwały - zdatny do wielokrotnego użytku, a nawet do prania w pralce celem likwidacji zabrudzeń. Kolejną, oczywistą zaletą materiału jest możliwość sporządzenia trwałego nadruku - w naszej ofercie ta opcja jest już wliczona w cenę. Z kolei solidna podstawa może być wypełniona wodą czy piaskiem, dlatego flagi windery doskonale sprawdzają się również na zewnątrz, niezależnie od panujących warunków pogodowych. 

Flagi windery - podstawowy podział 

Ze względu na różnorodne zapotrzebowanie flagi windery można podzielić na przykład pod względem wielkości. W ofercie RETIO znaleźć można flagi windery o wysokości do 3 metrów, do 4 metrów, do 5 metrów. Którą z nich wybrać? Flagi windery o wysokości do 3 metrów świetnie sprawdzą się jako przyciągająca wzrok reklama we wnętrzu. To rozwiązanie znajdzie zastosowanie na przykład w czasie organizacji targów. Z kolei flagi windery o wysokości 4 czy 5 metrów są z powodzeniem wykorzystywane na zewnątrz budynków. Dzięki temu reklama widoczna jest już z daleka! Flaga typu winder sprawdzi się niemal wszędzie, zarówno w mieście, jak i w nadmorskim kurorcie czy górskiej miejscowości. 

Reklama z zastosowaniem flagi winder

Aby flagi windery odpowiednio spełniały swoją rolę należy zastosować chwytliwą grafikę. Proponowane przez nas flagi reklamowe sporządzane są z materiału o dostosowanych parametrach. Dlatego wydruk jest wyrazisty, zarówno pod względem ostrości konturu, jak i pod kątem kolorystyki. Sam projekt grafiki powinien być przystosowany względem założeń kampanii reklamowej marki. Dużą rolę odgrywają w tym względzie barwy, przekaz, logotyp. Jeśli na fladze umieszczone zostaną dane informacyjne lub kontaktowe powinny być zdatne do odczytania przez zainteresowanych. Nie bez znaczenia jest również sam kształt flagi winder oraz jej wymiary, które powinny umożliwiać przedstawienie całego projektu. Zatem efektywność marketingowa flagi jest wypadkową dobrego projektu i jakościowego produktu. 

W RETIO proponujemy flagi reklamowe różnego typu, w tym również flagi windery o zróżnicowanej wysokości i kształcie. Do naszych flag dołączamy kompaktowe torby przenośne, w których transportować można komponenty flagi. Z myślą o wygodzie klientów zadbaliśmy również o odpowiednie gwarancje. Warto zatem zapoznać się ze szczegółami oferty i wybrać flagi windery idealne względem potrzeb firmy.

Sprawdź nasze kategorie flag reklamowych

Flagi reklamowe wewnętrzne

Sprawdź kategorię: 

Flagi reklamowe - wewnętrzne

Flagi reklamowe zewnętrzne

Sprawdź kategorię: 

Flagi reklamowe - zewnętrzne

Nasze kategorie flag podzieliliśmy na wewnętrzne i zewnętrzne, aby zasugerować Wam gdzie i jakich flag użyć. Nie znaczy to, że nie możecie użyć flagi zewnętrznej wewnątrz i na odwrót, ale wiąże się to z pewnymi minusami. Flaga do użytku wewnętrznego może zostać zdmuchnięta przez wiatr na zewnątrz.

Oczywiście nie ma powodu do zmartwień, gdyż nasi doradcy zawsze chętnie pomogą Wam w wyborze odpowiedniej flagi reklamowej.

Masz pytania? Zadzwoń!

731 89 15 55 lub 535 46 83 87

lub napisz e-mail:

biuro@retio.pl

Polecane przez nas produkty z kategorii flagi reklamowe

Jeśli nie masz pomysłu na to jaką flagę reklamową kupić to poniżej przedstawiamy kilka popularnych produktów z kategorii flag reklamowych, które są chętnie kupowane przez naszych klientów. Pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić, a postaramy się doradzić. Flagi reklamowe - nazywane też winderami - są wykorzystywane na plażach, w hotelach i restauracjach, ale różne firmy umieszczają je także przed swoją siedzibą.

Flaga reklamowa Winder Feather 2,45m

Flaga reklamowa Winder Feather 2,45m

Flaga reklamowa Winder Crest 3,05m

Flaga reklamowa Winder Crest 3,05m

Flaga reklamowa Winder Feather 4,06m

Flaga reklamowa Winder Feather 4,06m

Flaga reklamowa Winder Crest 2,45m

Flaga reklamowa Winder Crest 2,45m

Podstawa Small Cross Base do flagi Winder 2,8 i 3,4m

Podstawa Small Cross Base do flagi Winder 2,8 i 3,4m

Masz do flagi reklamowej w pokrowcu

Maszt do flagi reklamowej w pokrowcu

Podstawa Drive on car Foot do flagi Winder 2,8 - 5,6m

Podstawa Drive on car Foot do flagi Winder 2,8 - 5,6m

Projekt graficzny flagi reklamowej

Projekt graficzny flagi reklamowej

W naszym sklepie reklamowym oprócz flag widnerów możesz wybierać również w szerokim asortymencie innych produktów reklamowych i wystawienniczych, kliknij przycisk poniżej i zapoznaj się z ofertą naszego sklepu reklamowego.

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl