BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Flagi reklamowe

0
Flagi reklamowe

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Flagi reklamowe, flagi firmowe, windery - czym one są? Czy przedstawiana przez nie treść reklamowa czy informacyjna skutecznie dotrze do konkretnych grup odbiorców? 

Otóż..! - wszelkiego rodzaju flagi są doskonałym i skutecznym nośnikiem każdego rodzaju przekazu. Zwracają na siebie uwagę nie tylko wydrukiem, wielkością, ale także formą, kształtem i współpracą z wiatrem. Podczas powiewu - spójnie rotują z wiatrem, co przyciąga wzroki nawet najmniej zainteresowanych. Nośniki te spotykane są nie tylko przed dużymi marketami, instytucjami czy wielkimi przedsiębiorstwami.. Teraz, nawet mali przedsiębiorcy wyposażają się w windery, bo wiedzą, że produkty te należą do grupy najskuteczniejszych nośników reklamowych w procesie tworzenia świadomości marki wśród odbiorców.

Flagi reklamowe typu Winder, jakie oferuje sklep internetowy Retio.pl dostępne są w 3 popularnych kształtach: CREST, FEATHER, QUILL. W zależności od wyboru różnią się od siebie parametrami wielkości grafiki, po nałożeniu materiału flagowego na maszt różnie się prezentują.

No właśnie.. A propo masztu - maszt, jaki oferujemy wykonany został z włókna szklanego, by zapobiegał złamaniu się podczas powiewu wiatru, nawet tego silniejszego. Ponadto - wybór takiego, a nie innego materiału nadaje mu odpowiedniej lekkości, co sprawia, że jego waga to tylko około 1 kg (mniej lub więcej, w zależności od wyboru wysokości masztu). Lekkość z kolei wiąże się z mobilnością systemu, a mobilność rozumiana jest jako system składający się z kilku elementów, łatwo ze sobą łączonych i rozłączanych w celu wygodnego ich transportowania. Wybór systemu mobilnego, np. flagi reklamowej pozwala na swobodne przemieszczanie się ze swoim produktem, wszelką jego prezentację w różnych miejscach, palcówkach czy na imprezach zorganizowanych. 

W kwestii grafiki - grafika drukowana jest na materiale flagowym, mianowicie Poliester 110g/m2. Jest to materiał lekki, zwiewny, przepuszczający wiatr, aby nie zostać przez niego uszkodzony. Z jednej strony nadrukowywana jest Państwa grafika (awers), z drugiej widoczne jest jego odbicie lustrzane (rewers). Tunel, jaki możecie Państwo wybrać to albo taki, z doszywanej białej, bądź czarnej taśmy, albo taki, z materiału flagi (czyli w kolorze Państwa projektu graficznego). Materiał poliestrowy otrzymał również pozwolenie na jego pranie i odświeżanie (w określonych temperaturach).

Wymiary flag (masztów), jakie oferujemy to: 2.8m, 3.4m, 4.5m i 5.6m ! :) W zależności od wyboru wysokości - parametry przedstawiają się następująco:

CREST
2.8 m - 2450 mm
3.4 m - 3050 mm
4.5 m - 4060 mm
5.6 m - 5000 mm

QUILL
2.8 m - 2000 mm
3.4 m - 2620 mm
4.5 m - 3300 mm
5.6 m - 4300 mm

FEATHER
2.8 m - 2450 mm
3.4 m - 3050 mm
4.5 m - 4060 mm
5.6 m - 5000 mm

Na koniec - podstawa, czyli element do zakupu opcjonalnego - polecanego, ale nie niezbędnego. Decydując się na zakup podstawy musicie Państwo wiedzieć gdzie najczęściej będziecie korzystali ze swoich flag. Poniżej podstawy oferowane przez Retio.pl

Podstawa Square Base do flagi Winder 2,8 - 5,6m Podstawa Square Base do flagi Winder 2.8 - 5.6m

 

Podstawa Large Cross Base - przede wszystkim do flagi Winder 4.5 i 5.6m,a le także tych mniejszych: 2.8m i 3.4m

 

Podstawa Small Cross Base do flagi Winder 2.8 i 3.4m

 

Podstawa Ground Spike do flagi Winder 2.8 - 5.6m

 

Podstawa Ground Plastic Stake do flagi Winder 2.8 i 3.4m

 

Podstawa Drive on car Foot do flagi Winder 2.8 - 5.6m

 

Dodatkowo możemy zaoferować obciążenie podstawy:

  Obciążnik Weight Ring do flagi Winder

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl