BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Flagi reklamowe z nadrukiem

0
Flagi reklamowe z nadrukiem

Flagi - co to jest?

Jeśli mielibyśmy wskazać jeden system reklamowy, który znajduje swoje zastosowanie przez niemal cały rok, to byłyby to właśnie flagi reklamowe z nadrukiem. Flagi to produkt niezwykle uniwersalny, który wykorzystać można w bardzo różnych warunkach pogodowych, na rozmaitych powierzchniach. Zazwyczaj wymagają zastosowania odpowiedniej bazy, można mocować je jednak również na masztach wolnostojących lub przy pomocy niekonwencjonalnych metod, jak na przykład opaski zaciskowe, co często widuje się na przydrożnych płotach. Dziś pragniemy poruszyć temat ich typów, rodzajów przeznaczonych do nich podstaw do flag, a także wspomnimy nieco o możliwych zastosowaniach tego produktu.

W jakich miejscach można stosować flagi reklamowe z nadrukiem?

Najczęściej widujemy je na zewnątrz sklepów. Mają na celu zwracać uwagę przechodniów i nie można im odmówić, że świetnie się w tym sprawdzają, jednak często zapominamy o innych, potencjalnych możliwościach tego produktu. 

Oto tylko niektóre z nich:

  • Odpowiednio wysoki winder doskonale sprawdzi się w roli "drogowskazu" do stoiska na olbrzymiej hali targowej. Zarówno flagi o o wysokości 5 m, jak i mniejsze, czterometrowe wersje sprawdzą się w takim przypadku doskonale.
  • Flagi reklamowe z nadrukiem logotypu z powodzeniem można postawić w firmowym holu, w pobliżu wejścia lub recepcji. Ograniczeniem może wydawać się wysokość sufitu, wcale jednak tak nie jest, gdyż występują również w rozmiarach niedalekich dwóm metrom długości.
  • Windery stworzone są do promocji imprez takich jak koncerty, czy publiczne eventy, wielu organizatorów zapomina jednak że bez przeszkód można używać ich nie tylko latem, ale również zimą!
  • Przy wyborze podstawy wbijanej w ziemię, można pomyślnie umiejscowić je na przykład przy firmowym parkingu - zazwyczaj w ich pobliżu pozostawia się nieco przestrzeni trawiastej, którą można tym sposobem doskonale zagospodarować.
  • Postawienie kilku flag z logo przy ruchliwej drodze może bardzo znacznie wpłynąć na świadomość marki w okolicy działalności firmy - z pewnością warto jest rozważyć takie rozwiązanie.

Jak dobrać odpowiednie podstawy do winderów?

Wybór podstawy jaką zakupimy determinuje na jakiej powierzchni i w jakich warunkach będzie można stosować flagę. Jeśli  zajdzie taka potrzeba, w przyszłości można dokupić dodatkowe podstawy, gdyby na przykład konieczne było zmienienie miejsca stosowania flagi - na przykład z ziemistego podłoża, na kostkę brukową. 

Podział typów baz jest dość prosty. Dzielimy je na przeznaczone głównie do użytku wewnętrznego, a takimi są chociażby podstawy krzyżowe (wówczas cechuje je brak obciążenia i przez to również niższa cena), a także podstawy zewnętrzne o zwiększonej wadze lub z możliwością jej zwiększenia. W przypadku modeli napełnianych wodą, wagą można manipulować zmniejszając ilość cieczy, co jest ich dodatkowym atutem - można je też całkowicie opróżnić aby ułatwić transport.

Jeśli zakupią Państwo podstawę krzyżową, a zechcą zastosować ja na zewnątrz również nie wszystko stracone - wówczas z pomocą przychodzą obciążniki do podstaw.

Trzecim, równie popularnym typem podstaw, są warianty przeznaczone do mocowania w trawie lub ziemi. Wśród naszych produktów znajdują się dwa takie modele.

Flagi - jak wieszać na maszcie?

Flagi reklamowe z nadrukiem, które można znaleźć w naszej ofercie oferują bardzo szybki proces montażu, często jednak zdarza się, że klienci pytają w jaki sposób wieszać na maszcie materiał. Krótki film potrafi często odpowiedzieć na więcej pytań niż tysiąc słów, stąd zachęcamy do zapoznania się z poniższym. Odsyłamy Państwa do prezentacji z poradnika wystawcy. 

Jak złożyć zamówienie?

Jeśli trafiliście tutaj w celu zaczerpnięcia wiedzy o flagach firmowych, to chcąc wykorzystać już nabytą, możecie zakupić windery reklamowe właśnie u nas! Jesteśmy sklepem internetowym wysyłającym produkty we wszystkie zakątki Polski, a również poza granice kraju. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań - do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez czat na stronie.

 

Sklep Reklamowy

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl