BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Dystanse reklamowe i ich zastosowanie

0
Dystanse reklamowe i ich zastosowanie

Informacje i reklamy montowane dookoła nas

Na każdym kroku otaczają nas reklamy, tabliczki informacyjne, szyldy czy też bannery. Tak mocno wpisały się one w krajobraz zarówno największych miast, jak i najmniejszych wsi, że często nawet ich nie dostrzegamy. Przy urzędach, hotelach, restauracjach, kinach, sklepach, punktach usługowych - wszędzie przy drzwiach znajdują się tabliczki.

Widnieją na nich na przykład nazwy firm, nazwiska właścicieli, godziny otwarcia. Przestrzeń miejska pełna jest nie tylko informacji, ale też reklam. One również umieszczane są na grafikach lub ściankach reprezentacyjnych. W centrum miasta trudno znaleźć choć jeden budynek, na którym nie umieszczono ani jednej reklamy lub informacji. Jeśli poświęcimy krótką chwilę na zatrzymanie naszego wzroku na tabliczkach informacyjnych i reklamowych i zwrócimy uwagę na to, jak są montowane, zauważymy drobne mocowania. Jeśli pomiędzy tablicą a powierzchnią, na której jest zamocowana zachowano odstęp, to wówczas możemy mieć całkowitą pewność, że do montażu zastosowano dystanse.

Opisując je jak najprościej, można powiedzieć, że wyglądają jak kołki. Najczęściej są koloru srebrnego i mają kształt walca. Ich szerokie zastosowanie nie powinno nikogo dziwić, bowiem te pozornie drobne elementy mają ogromne znaczenie oraz wiele zalet. Powinni je poznać wszyscy ci, którzy mają do zawieszenia szyld lub tablicę, lecz nie do końca wiedzą jak to zrobić. Bardzo często nie możemy sobie pozwolić na wiercenie, konieczne jest również zachowanie szczególnej ostrożności i uchronienie ściany przed jakimkolwiek uszczerbkiem. To wszystko zapewnią nam dystanse.

Na zewnątrz i w środku - mocowanie, które sprawdzi się w każdych warunkach

Dystanse mocujące stosowane są zarówno na ścianach zewnętrznych, jak również wewnątrz budynków. Przy ich zakupie należy wziąć pod uwagę, gdzie mamy zamiar je wykorzystać, a wybierając produkt zapoznać się z jego specyfikacją.

Dystanse wewnętrzne i zewnętrzne mogą bowiem różnić się między sobą odpornością na warunki atmosferyczne. Ogromną zaletą tego sposobu mocowania tablic jest to, że nie niszczą one powierzchni, do której ma zostać przymocowana tablica. Dzięki dystansom ściana nie jest narażona na uszkodzenie i zarysowanie.

Mocowanie z użyciem dystansów reklamowych jest łatwe i nie stwarza żadnych trudności nawet tym, którzy nie mają jeszcze dużego doświadczenia w montażu takich elementów. Ponadto zawieszona w ten sposób reklama lub szyld wygląda bardzo estetycznie, a jej mocowanie jest trwałe i bezpieczne.

Elementy montażowe, które pozwalają na zamocowanie do ściany tablicy z zachowaniem odstępu od powierzchni, mogą być wykonane z różnych materiałów, np. aluminium, stali lub tworzyw sztucznych. Mogą być zatrzaskowe lub skręcane. Ich wielkość można bez trudu dopasować do rozmiarów tablicy tak, by wyglądały estetycznie i nie przytłaczały swym rozmiarem szyldu.

Dystanse są małe, średnie i duże. Ich średnica to n. 16, 19 lub 25 milimetrów. Odległość tablicy od ściany, na jakiej zachowanie pozwalają dystanse są różne - mniejsze mogą wynosić 1,5 lub 2 cm, większe nawet 8 centymetrów. Dystanse sprzedawane są w paczkach, w których znajduje się kilka sztuk - 4, 8 lub 12. Zastosowanie dystansów reklamowych czasami wymaga wywiercenia dziur w szyldzie lub tablicy, ale nie zawsze. Wiele modeli umożliwia zamontowanie reklamy bez konieczności naruszania jej powierzchni.

Dystanse pozwalają zaistnieć w każdym miejscu

O tym, jak istotna jest reklama wie chyba każdy związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. Również ci, którzy zawodowo związani są z szeroko pojętym marketingiem zdają sobie sprawę z tego, ile miejsc można wykorzystać do reklamy czy też kampanii informacyjnej. Dystanse stosowane są powszechnie w montażu reklam, tablic, szyldów, półek, bannerów, ścianek prezentacyjnych oraz grafik.

Pozwalają na zamocowanie wybranego obiektu o dowolnych rozmiarach nie tylko na ścianach, ale też na podłodze i suficie. Stosowane są dosłownie wszędzie - podczas wystaw, w galeriach sztuki, pojedynczych sklepach i największych galeriach handlowych, urzędach, budynkach użyteczności publicznej, biurowcach, hotelach, restauracjach i w wielu innych miejscach w przestrzeni publicznej.

Dystanse to metoda łatwego i - co nie mniej istotne - profesjonalnego montażu bez zniszczeń. Z powodzeniem można je stosować do wszystkich szyldów i tablic bez względu na to, z czego zostały wykonane. Dzięki dystansom reklamowym można zamocować obiekty ze szkła, plexi, tworzyw sztucznych, metalu i wielu innych materiałów.

 

Dystanse mocujące 

  

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl