BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Co ma wisieć, nie utonie - systemy podwieszane w nietypowych kształtach

0
Co ma wisieć, nie utonie - systemy podwieszane w nietypowych kształtach

Targi są dużą szansą dla producenta, by zaistnieć na rynku czy zaprezentować się na tle konkurencji. O popularności danego stanowiska decyduje wiele czynników, w tym oczywiście odpowiednia reklama. Najważniejsze, by firma była rozpoznawalna i widoczna nawet z daleka. Z tego względu warto zainteresować się specjalnymi systemami podwieszanymi w nietypowych kształtach, które z pewnością zwrócą na siebie uwagę przechodniów podczas targów czy spotkań.

Czym są systemy podwieszane?

Jest to forma reklamy, montowana nad stoiskami wystawienniczymi firm podczas targów. Systemy te są instalowane pod sufitem, dzięki czemu nie zajmują (zwykle bardzo ograniczonej) przestrzeni stanowiska danego producenta.

Reklamy te widoczne są z bardzo daleka, dlatego warto je posiadać szczególnie w dużych halach, gdzie parkiet jest ograniczony, a przestrzeń ponad głowami uczestników zupełnie niezagospodarowana. Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, ponieważ można zaaranżować bardzo ładne, eleganckie i relatywnie przestronne stanowisko z przykuwającą uwagę, dużą reklamą, na niewielkiej przestrzeni, którą wynajęliśmy pod własne stoisko. Systemy podwieszane są wytwarzane z lekkiej, ale jednocześnie stabilnej konstrukcji. Za pomocą stelaża i linek są mocowane do sufitu.

Kształty systemów podwieszanych

Dużą zaletą systemów podwieszanych na targi jest to, że występują w bardzo różnych kształtach. Wszystko zależy oczywiście od preferencji zamawiającego. Za najpowszechniejsze uznaje się reklamę:

  • na planie prostokąta,
  • na planie kwadratu,
  • na planie koła,
  • na planie trójkąta,
  • na planie stożka,
  • na planie oka (kształtem przypomina ludzkie oko lub migdał w rzucie poziomym).

Dodatkowo każdy klient może zamówić system podwieszany we własnym kształcie i wymiarze. Ważne, by wykonać bardzo precyzyjny projekt, zgodnie z nim będziemy mogli odwzorować każdy najmniejszy szczegół. Chętnie podejmiemy się realizacji zarówno regularnych kształtów – np. gwiazda, chmura, dom etc., a także zupełnych fantazji, które będą się najlepiej komponowały z Państwa pozostałymi elementami identyfikacji wizualnej.

System podwieszany to reklama, która wzbudza duże zainteresowanie odbiorców. Specjalny kształt to dodatkowy atut przyciągający wzrok i zapadający w pamięci przechodniów. Jest to zatem reklama realnie oddziałująca na potencjalnego klienta, który (świadomie lub podświadomie) spogląda i zapamiętuje logo, napis, obrazek czy hasło przedstawione na systemie podwieszanym.

Bez względu na kształt zamawianej reklamy, wszystkie systemy podwieszane realizujemy z wysokiej jakości materiałów, które można łatwo oczyszczać czy nawet prać. Wykorzystujemy do tego tkaniny poliestrowe, na których doskonale nadrukowuje się pełnokolorowe projekty graficzne. Reklama podwieszana musi wyglądać w pełni profesjonalnie, dlatego ważna jest dla nas ostrość, wyrazistość oraz intensywność kolorów. Gwarantem wysokiej jakości reklamy jest aż 5-letnia gwarancja producencka zamawianych systemów podwieszanych.

Gdy Klient jest niezdecydowany co do kształtu…

Niektórym zleceniodawcom trudno zdecydować się na kształt reklamy. Wobec takich dylematów polecamy analizę dotychczasowej komunikacji wizualnej Państwa marki czy produktu z uwzględnieniem kształtu logotypu. Warto dobrać kształt reklamy odpowiadający głównemu przesłaniu, jakie zamierzacie Państwo przedstawić na systemie podwieszanym podczas targów – czy będzie to grafika, logo, hasło etc. Niezwykle ważne jest ponadto, by pamiętać o ogólnej spójności reklamy z identyfikacją wizualną marki. Niekiedy nawet kształt reklamy może okazać się kluczowym.

Warto dokładnie przeanalizować wszelkie warianty i finalnie wybrać ten, który najlepiej będzie korespondował z Państwa marką i oferowanymi produktami bądź usługami. Jeśli mimo to nie są Państwo przekonani co do ostatecznego wyboru kształtu, chętnie doradzimy i pomożemy podjąć decyzję. Służymy radą, lecz jednocześnie zależy nam, by to Państwa pomysły, które najbardziej oddają idee łączące się z firmą, były realizowane i reklamowane.

Zalety reklam podwieszanych na targi

Najważniejszą zaletą jest tworzenie świetnej reklamy, która sama na siebie pracuje. Wystarczy zamówić baner i za każdym razem podwieszać go nad własnym stanowiskiem. Jedna reklama może więc posłużyć firmie na bardzo długo, a do tego nie wymaga cennego miejsca na parkiecie, ciągłej kontroli czy częstych renowacji. Dodatkowo systemy podwieszane są bardzo uniwersalne. Docelowo są z reguły zamawiane na stanowiska podczas targów, jednak można je równocześnie umieszczać w marketach, biurach, galeriach handlowych czy też instytucjach bądź urzędach.

 

Systemy podwieszane na targi 

  

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl