BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Budowa stoisk targowych - jak się za to zabrać?

0
Budowa stoisk targowych - jak się za to zabrać?

Targi branżowe stają się jedną z najciekawszych, najbardziej efektywnych możliwości prezentacji. Internet aż wrze od nadmiaru informacji - warto więc zadbać także o bezpośredni kontakt z klientem. Projektowanie stoisk targowych to podstawa, kiedy chodzi o skuteczną reklamę podczas wydarzenia. Jak zbudować stoisko targowe przyciągające wzrok? Znajdziesz tu garść praktycznych informacji!

Profesjonalne stoisko targowe - wyróżnij się 

Stoisko targowe powinno być projektowane z myślą o przyciągnięciu jak największej liczby potencjalnych klientów. Dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na stoiska targowe z nadrukami. Możliwość wykonania dowolnego nadruku daje bowiem duże pole do popisu. Tym samym, zaprezentować można grafikę perfekcyjnie zgraną z identyfikacją wizualną i kampanią marketingową firmy. W tym celu należy wybierać motywy, które wyrażają naprawdę wiele, a wszystko podkreślić dobraną kolorystyką. Najlepiej, aby były to barwy kojarzone z marką - jeśli takie zostały określone w ramach kampanii marketingowej. Z drugiej strony nie warto jednak wybierać grafik aż nazbyt wyrazistych. Dobrym wyborem będą te raczej wyśrodkowane pod względem stylistycznym. Wyjątkiem jest sytuacja, w której szczegółowo określono grupę klientów docelowych o konkretnych upodobaniach. Wyróżnić można także kilka praktycznych zasad dotyczących samego projektowania stoisk targowych. Mianowicie:

  • przestrzeń stoiska powinna być dobrze oddzielona - dzięki temu klient rozmawiający z przedstawicielem firmy zyskuje poczucie prywatności. W tym celu warto stosować chociażby stoiska modułowe. Tego typu stoisko targowe doskonale udaje pomieszczenie firmowe, które w dodatku jest stylowo zaaranżowane.
  • istotna jest aranżacja i wyposażenie stoiska - wewnątrz należy umieścić stolik, krzesełka, a nawet meble wypoczynkowe - jeżeli wymiary na to pozwalają. Modułowe stoisko targowe może być wyposażone, jak sama nazwa wskazuje, w kilka funkcjonalnych modułów. Dzięki temu przestrzeń jest odpowiednio podzielona, a układ jest przejrzysty. W ramach jednego stoiska mogą się wiec znaleźć przymierzalnie, strefa konsultacji, standy z materiałami reklamowymi i wiele innych.
  • potencjalni klienci muszą mieć do stoiska bezproblemowy dostęp - dlatego idealnym rozwiązaniem mogą się okazać stoiska targowe półwyspowe, narożne, szeregowe.
  • niemniej istotne jest zaplecze, a więc strefa pracowników - w tym wydzielonym miejscu można przechować wszelkie akcesoria, które nie powinny gromadzić się w przestrzeni otwartej dla odwiedzających. Jednocześnie, jest to przestrzeń, w której przedstawiciele firmy mogą wypocząć i przygotować się do dalszych prezentacji. 
  • nowoczesne oświetlenie to dodatkowy atut - przepiękna grafika na nic się zda, jeśli nie będzie wystarczająco widoczna. Aby podkreślić walory obrazu warto zastosować oświetlenie LED. Odpowiedni doświetlenie stoiska targowego jest również niezbędne, ze względu na komfort odwiedzających.
  • warto zainwestować w darmowe gadżety - upominek reklamowy to coś, co pozostanie z klientem na dłużej, niż pamięć o zaprezentowanych rozwiązaniach. Warto więc wyposażyć się w darmowe gadżety reklamowe, obowiązkowo oznakowane logotypem. Dobrze jest na nich zamieścić również adres www i dane kontaktowe. 

Jakie stoisko targowe wybrać?

Dostępne są najróżniejsze modele stoisk targowych. Wśród nich wyróżnić można proste warianty, takie jak narożne ścianki reklamowe. Tego typu ścianka może zastąpić stoisko, w sytuacji gdy przestrzeń nie musi być zanadto wydzielona. Ścianka może posłużyć chociażby do prezentacji usług fotografa. Dostępne są także stoiska targowe dla branży beautystoiska modowe czy stoiska targowe dla firm z branży elektronicznej.

Dużym ułatwieniem jest to, że stoiska targowe Retio są maksymalnie dostosowane, względem potrzeb konkretnego biznesu. Stoisko targowe można dodatkowo przystosować, wybierając konkretną grafikę. W efekcie powstają stoiska na targi, które przyciągają wzrok i zatrzymują klienta na dłużej. Podczas przygotowań do targów warto więc korzystać z pomocy specjalistów i wybierać profesjonalne rozwiązania - to pierwszy krok do sukcesu!

Solidne stoisko targowe to podstawa na każdym dużym wydarzeniu branżowym. Dlatego też nie lekceważ tego aspektu i zapoznaj się z naszą ofertą najlepszych stoisk targowych klikając w przycisk poniżej.

 

przycisk

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl