BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Barierki i słupki odgradzające - gdzie stosować?

0
Barierki i słupki odgradzające - gdzie stosować?

Systemy odgrodzeń, jak ich nazwa wskazuje, służą do wydzielenia przestrzeni w obrębie określonego miejsca. Sprawdzające się zarówno na zewnątrz budynków, jak i we wnętrzach barierki odgradzające stanowią praktyczną i stabilną formę odgrodzenia osób, stanowiącą stały element wyposażenia lub spełniającą funkcję sporadycznie, w zależności od potrzeb.

Szerokie możliwości zastosowania barierek oraz słupków odgradzających wiążą się z zapewnieniem sprawnego oraz kontrolowanego przepływu osób do stref, objętych specjalnym nadzorem lub w celu utrzymania właściwej kolejności osób, oczekujących dostępu do określonych miejsc.Mogą wyznaczać przestrzeń służbową, VIP lub dla osób z zaproszeniami.

Słupki odgradzające w punktach obsługi podróżnych

Często używane słupki ogrodzeniowe znajdują zastosowanie w portach lotniczych oraz lądowych, prowadzących odprawę pasażerską. Słupki z rozwijaną taśmą stosuje się najczęściej w celu nadania przepływowi osobowemu określonego kierunku oraz oddzielenia osób, uprawnionych do przejścia do strefy nadzorowanej od osób, oczekujących na odprawę bliskich.

Praktyczne słupki odgrodzeniowe sprawdzają się jako łatwe w obsłudze narzędzie, umożliwiające zmianę wielkości strefy, objętej kontrolą. Stabilność słupków gwarantowana jest nawet w przypadku rozwinięcia linki odgrodzeniowej na maksymalną długość, jej trwałość wiąże się z zastosowaniem najwyższej jakości materiału, wykorzystywanego jednocześnie w branży automotive do produkcji pasów bezpieczeństwa.

Barierki odgradzające w lokalach gastronomicznych

Kolejka do klubu muzycznego, restauracji, strefa szatni w modnym barze - barierki odgrodzeniowe, które łączone są mocnymi linkami zdecydowanie sprawdzają się przed wejściem do budynków oraz w środku. Znakomitej jakości barierki z uchwytami do założenia linek można w prosty sposób obsługiwać, udzielając dostępu osobom do wnętrza lokalu.

Możliwość łączenia wielu barierek w okazale prezentująca się strefę oddzielającą tworzy możliwość eleganckiej aranżacji przestrzeni, wymagającej wydzielenia określonych stref. Dzięki zastosowaniu stabilnych barierek nie istnieje konieczność tłumaczenia klientom konieczności poruszania się w określonym kierunku oraz oczekiwania na swoją kolej.

Intuicyjnie wprowadzające zasadę zmierzania w stronę wejścia do lokalu lub jego szatni bramki odpowiednie są do lokali urządzonych klasycznie i elegancko oraz do wnętrz nowoczesnych. Zastosowanie barierki odgradzające znajdują również podczas przyjęć cateringowych: bankiety, pikniki, eventy. Oddzielenie strefy VIP lub przestrzeni, oferujących rozmaitość ofert sprawdza się znakomicie.

Systemy odgrodzeń w instytucjach kultury i sportu

Obiekty kulturalne i sportowe są najczęściej rozległymi przestrzeniami, wymagającymi ukierunkowania ruchu osobowego już od strefy wejścia. Ograniczenie dostępu oraz konieczność wyznaczenia stref, objętych kontrolą ma miejsce na co dzień, gdy zwiedzający lub w obiektach sportowych trenujący przekraczają próg obiektu, z zamiarem skorzystania z jego oferty.

W muzeach zdarza się, że czasowemu wyłączeniu z zasobów dla zwiedzających ulegają oreślone wystawy, prezentacje. Wtedy barierki odgradzające są niezastąpione. Podobnie dzieje się w przypadku organizacji imprez sportowych biletowanych, gdzie wymagana jest kontrola uprawnień do wstępu oraz skierowanie kibiców we właściwe strefy.

Systemy sprawdzają się również przy organizacji koncertów, pokazów, czasowych wystaw. Są stabilne, trwałe, o zróżnicowanej stylistyce, zapewniającej dostosowanie ich do stylu aranżacji obiektu. Wyjątkowo gustowne systemy, występujące w wersji premium odpowiednie są w najbardziej wymagających, ekskluzywnych wnętrzach. Warto zwrócić uwagę na barierki odgradzające, montowane na festiwalach, wzdłuż czerwonego dywanu lub na premierach teatralnych, filmowych, aby zapewnić oddzielenie obsady od widzów.

Słupki i barierki odgradzające podczas targów

Barierki ogrodzeniowe sprawdzają się podczas targów branżowych, aby podkreślić otwarty dostęp do stoiska (linki są wówczas zawieszone wzdłuż słupka) Jeżeli stoisko jest jeszcze lub już nieczynne, odbywa się przerwa w prezentacji produktów, zamknięcie barierek linką zapewnia jasny odbiór komunikatu.

Słupki odgrodzeniowe z rozwijaną taśmą zapewnią dostęp do oferty targowej uczestnikom imprezy, wyznaczając kierunek oraz szlak dostępu do stoisk, zapewniając ochronę przed niekontrolowanym ruchem osób na terenie całego obiektu.

Wybierając systemy odgrodzeniowe warto wziąć pod uwagę ich szczegółowe parametry, określające wysokość, szerokość oraz wagę produktów. W zależności od specyfikacji, systemy zapewniają stabilność, trwałość i niezawodność konstrukcji, stosowanej jako stałe wyposażenie oraz montowanej czasowo. Słupki i barierki na targi lub eventy powinny wykazywać się stabilnością oraz lekkością, ułatwiającą częsty transport i montaż na zróżnicowanych powierzchniach. Praktyczne systemy sprawdzą się w każdych warunkach, gwarantując niezawodną obsługę ruchu osobowego.

 

przycisk 

 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl