BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

8 luty 2020 - Mazurskie Agro Show 2020

0
8 luty 2020 - Mazurskie Agro Show 2020

Mazurskie Agro Show 2020

Wydarzenie odbywa się w dniach 08 - 09 lutego w nowoczesnym centrum wystawienniczym Expo Mazury przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie. Impreza jak co roku otwiera sezon wystaw rolniczych i jest najważniejszym wydarzeniem w branży, które jest dedykowane wszystkim rolnikom z północno-wschodniej Polski. Wystawa organizowana jest z myślą o rolnikach, którzy prowadzą działalność na rynku lokalnym województwa warmińsko-mazurskiego, a także województw sąsiadujących.

Na wystawie obecni będą również dystrybutorzy czołowych marek urządzeń i maszyn rolniczych z Polski i zagranicy, a także producenci pasz, nawozów, środków ochrony roślin, budynków inwentarskich oraz pozostałe firmy z branży rolniczej. Każdego roku wystawę odwiedza ponad 200 firm i 42000 rolników. To świetna okazja, aby jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zaprezentować swoją ofertę rolnikom z regionu.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na Mazurskim Agro Show 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na Mazurskim Agro Show 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl