BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

8 luty 2020 - Łódzkie Targi Mieszkań i Domów 2020

0
8 luty 2020 - Łódzkie Targi Mieszkań i Domów 2020

Łódzkie Targi Mieszkań i Domów 2020

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru mieszkania lub domu i jego lokalizacji to zapraszamy na Łódzkie Targi Mieszkań i Domów, które odbywać się będą w dniach 08 - 09 lutego na Expo-Łódź przy al. Politechniki 4 w Łodzi. Na targach obecni będą najwięksi deweloperzy i agencje nieruchomości, którzy przez 2 dni w profesjonalny sposób będą pomagać przy wyborze mieszkania lub domu. Targi to nie tylko okazja do spotkania z ekspertami, który pomogą przy realizacji marzenia o własnych czterech kątach, to także szansa na zapoznanie się z nowymi trendami w branży, możliwość inwestycji i pozyskania nowych kontaktów.

Przestrzeń targowa będzie podzielona na kilka stref:

  • Strefa dla dzieci
  • Strefa porad
  • Strefa designu
  • Strefa gastronomiczna
  • Strefa finansowa
  • Strefa najmu i zakupu

Każdy odwiedzający targi znajdzie coś dla siebie, a jeśli nawet natychmiast nie skorzysta z prezentowanych ofert to zdobędzie wiedzę dzięki, której będzie mógł podjąć decyzję w późniejszym czasie. Możliwość pozyskania kontaktów branżowych to także otwarcie drzwi do przyszłych inwestycji i poszerzenie perspektyw biznesowych.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na Łódzkich Targach Mieszkań i Domów 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na Łódzkich Targach Mieszkań i Domów 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl