BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

5 luty 2020 - Targi TELETECHNIKA 2020

0
5 luty 2020 - Targi TELETECHNIKA 2020

Targi TELETECHNIKA 2020

Kolejnym wydarzeniem mającym miejsce w Centrum Wystawienniczym XXI będzie Wystawa TELETECHNIKA 2020 odbywająca się w dniach 05 - 07 lutego razem z targami ŚWIATŁO 2020 i ELEKTROTECHNIKA 2020. Jest to wspólna impreza targowa wszystkich przedstawicieli z branży teletechnicznej i elektrotechnicznej, która daje unikalną możliwość spotkania i rozmowy ze specjalistami różnych dziedzin branżowych. Tematyką wystawy będzie: telefonia, telemedycyna, teleinformatyka, sygnalizacja przeciwpożarowa i alaramowa, kontrola dostępu, telewizja i nagłośnienie. Wystawa wzbogacona jest także w ofertę szkoleń i konferencji dzięki czemu możliwe staje się zapoznanie się z istotnymi dla branży zagadnieniami z zakresu inwestycji, modernizacji, technologii i finansów.

Wystawa to świetna okazja dla specjalistów z branży, aby skonfrontować swoją wiedzę z aktualną ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach, gdzie prezentowane są sprzęt i technologie, które pozwalają na zmniejszenie zużycia energii, a przede wszystkim energii elektrycznej. Wiele rozwiązań miało premierę właśnie tutaj.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na Targach TELETECHNIKA 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na Targach TELETECHNIKA 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl