BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

4 rady jak przygotować rollup do druku

0
4 rady jak przygotować rollup do druku

Reprezentowanie w widoczny, jednakże subtelny sposób swojej firmy i jej zalet to ważny element wszelakich targów reklamowych, na których jesteśmy w stanie zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z naszych usług. Z pewnością, jednym z najbardziej pomocnych narzędzi reklamy będzie Rollup – baner który w widoczny sposób zasygnalizuje naszą obecność w danym miejscu.

Rollupy to jedno z najlepszych i najważniejszych narzędzi, jakie wystawca może mieć przy sobie na targach. Dzięki swojej czysto wizualnej budowie, rollupy w szybki i bezpośredni sposób przekazują stworzoną przez nas wiadomość, sprawdzając się idealnie jako materiał kontaktowy we wszelakich punktach sprzedaży. Wraz z tym, przychodzi potrzeba stworzenia rollupy cechującego się ponadprzeciętną jakością, wysoką ergonomią, pozwalającą na oszczędne przemieszczanie banneru w dowolne miejsca, a także cena bezpośrednio powiązana z dobrą jakością.

Jako firma ceniąca dobro naszych klientów i najwyższą jakość rzeczonych produktów, przedstawiamy Państwu parę korzystnych wskazówek pozwalających na przygotowanie najlepszego możliwego rollupu do druku.

Jak zaprojektować dobry rollup?

Projektując i przygotowując grafikę która następnie nałożona będzie na rollup, musimy pamiętać o przygotowaniu odpowiedniej kompozycji, pozwalającej na przekazanie jak największej ilości informacji w jak najskromniejszej formie. Ostatnie lata potwierdzają w środowisku reklamy, iż minimalizm jest co raz częściej cenionym stylem przekazu, niż trudno odczytywalny przepych.

Projekt powinien cechować się następującymi elementami, mającymi praktyczne potwierdzenie w skuteczności przekazu po umieszczeniu ich na danym rollupie:

  • Po pierwsze – podczas tworzenia grafiki pamiętaj o umieszczeniu swojego logotypu na górze, będzie on wtedy znakiem sygnalizującym potencjalnemu nabywcy, z kim ma dokładniej do czynienia już po krótkim rzucie na całokształt banneru.
  • Po drugie – twórz kompozycję na podstawie wyuczonych zasad, czyli – twórz grafikę od góry do dołu, od lewej do prawej, zapewni to przechodniom jak najwyższy komfort związany z odczytywaniem informacji umieszczonych na rollupie.
  • Po trzecie – wysoka jakość grafiki przekłada się na o wiele wyższą skuteczność oddziaływania przekazu reklamowego. Zalecane jest, aby grafika wysyłana firmie stworzona była w formacie barwnym CMYK (Cyjan, Magneta, Żółty, Czarny), będącym specjalnie przygotowanym formatem barwnym do druku. Niezwykle popularny format RGB nie sprawdzi się w druku grafik na fizycznych obiektach, doprowadzając tym samym do degradacji wybranych kolorów.
  • Po czwarte – oszczędność kolorystyczna, używanie kontrastów i widocznych, miłych dla oka barw to klucz do sukcesu, o którym zapomina wielu projektantów graficznych, tworząc nierzadko projekty jaskrawe i niemal karykaturalne. Dodatkowo należy pamiętać o tym, iż kolor powinien nawiązywać do tego co chcemy przekazać na rollupie, dlatego też jaskrawe, żywe kolory nie będą nadawać się do reklamy eleganckiej, szlachetnej biżuterii, kiedy z pewnością sprawdzą się w reklamie chociażby biur budowlanych i reklamowych.

Dzięki tym punktom jesteśmy w stanie stworzyć projekt który zaowocuje wysoką rzetelnością i rozpoznawalnością wśród klientów. Dobrze zaprojektowany projekt graficzny odwdzięczy się nam posłuchem wśród potencjalnych nabywców naszych dóbr.

Rollupy wraz z innymi produktami

Oferty obecne na stronie naszej firmy to najwyższej klasy produkty reklamowe, których jakość i cena wyróżniają się na tle konkurencyjnych ofert. W Retio cenimy sobie dobro klienta, dlatego też jesteśmy w stanie zamienić przesyłane do nas projekty graficzne w małe dzieła sztuki, korzystnie reklamujące miejsce sprzedaży naszych klientów, czy promujące usługi firm na targach i konferencjach.

Dzięki wieloletniemu stażowi na rynku produktów reklamowych polecamy łączyć wszelakie produkty związane z reklamą w punktach sprzedaży, czy reklamą zewnętrzną w estetycznie dobrane kompozycje, chociażby dzięki zastosowaniu takich produktów jak Rollup Giant Mosquito, czy Rollup Delta Lite które pomogły setkom naszych klientów w odnotowaniu wysokich not związanych z zainteresowaniem potencjalnych nabywców swoimi produktami.

Zapraszamy do zainteresowania się ofertą obecnych w naszym sklepie bannerów typu rollup, a także podsyłaniem plików graficznych, które w ekonomicznych cenach, przy jednocześnie wysokiej jakości wykonania umieścimy na wybranych przez Państwo bannerach. 

Jak umieścić rollup w punkcie sprzedaży?

Promocja usług swojej firmy to nierzadko trudne zadanie, aby rollupy przygotowane przez nas miały jak największą efektywność, musisz zadbać o odpowiednie rozmieszczenie bannerów w strategicznych punktach, gdzie intensywny ruch klientów zapewni jak największą szansę ujrzenia rollupy przez możliwe największą grupę odbiorców.

Korzystając z wyżej wymienionych porad możemy być z całą pewnością przekonani o tym, iż użytkowane przez nas rollupy spotkają się z ciepłym i gorącym przyjęciem potencjalnej gamy odbiorców, zapewniając nam sukces promocyjny w wybranym przez nas miejscu i polu działań.

rollupy

Z własnego doświadczenia polecamy aby wybrać miejsce w którym umieścimy rollup na podstawie rzetelnego badania środowiska w którym mamy zamiar go umieścić. Ruchliwe alejki sklepowe, rozstawienie nieopodal kas, czy podstawienie rollupu niedaleko wejścia na salę konferencyjną to jedne z najbardziej efektywnych miejsc, warto także pamiętać o tym, iż rollup powinien wyróżniać się na tle pozostałych środków reklamy, pozwalając nam na odkrycie naszej oferty jak największej grupie potencjalnych klientów. Dodatkowo, rollup powinien przedstawiać prawdziwe produkty i usługi jakie mamy w swojej ofercie, ponieważ zainteresowany naszą działalnością odbiorca z pewnością będzie chciał dowiedzieć się więcej o rzeczonych przez nas usługach.

Korzystając z wyżej wymienionych porad możemy być z całą pewnością przekonani o tym, iż użytkowane przez nas rollupy spotkają się z ciepłym i gorącym przyjęciem potencjalnej gamy odbiorców, zapewniając nam sukces promocyjny w wybranym przez nas miejscu i polu działań.

Dotarłeś do końca artykułu? Nie ma już ani chwili do stracenia - ruszaj do działania. A my życzymy powodzenia! W wolnej chwili zachęcamy abyś przejrzał nasze rollupy.

 

przycisk 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl