BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

4 luty 2020 - Międzynarodowe Targi INTERMASZ 2020

0
4 luty 2020 - Międzynarodowe Targi INTERMASZ 2020

Międzynarodowe Targi INTERMASZ 2020

W towarzystwie najważniejszych targów budowlanych w Polsce - BUDMA 2020 - odbędą się również Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ 2020. Wydarzenie będzie miało miejsce w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 14 w dniach 04 - 07 lutego. Na targach ponownie gościć będą producenci i dystrybutorzy maszyn, urządzeń, sprzętu budowlanego oraz specjalistycznego, którzy zaprezentują swoją najnowszą ofertę. Na targi każdego roku przybywa blisko 50000 osób i wszyscy z nich są profesjonalistami w branży - wśród nich znajdą się handlowcy, wykonawcy, inwestorzy oraz architekci i projektanci.

Targi INTERMASZ 2020 to obowiązkowy przystanek dla firm budowlanych, firm drogowych, firm wyburzeniowych, żwirowni i kopalń odkrywkowych.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na Targach INTERMASZ 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na Międzynarodowych Targach Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl