BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

26 luty 2020 - KOMPOZYTmeeting 2020

0
26 luty 2020 - KOMPOZYTmeeting 2020

KOMPOZYTmeeting 2020 - Salon Technologii i Materiałów Kompozytowych

Targi o tematyce surowców, wypełniaczy, włókna, produktów i półproduktów kompozytowych. Nie zabraknie spotkań seminaryjno-konferencyjnych związanych z branżą. Wydarzenie odbywa się w dniach 26 - 27 lutego 2020 roku w Sosnowcu.

Wystawa to doskonała okazja to zapoznania się z nowościami branżowymi i nie tylko. To również sposobność do wymiany doświadczeń i poglądów, a także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Pozyskanie nowych klientów jest ważną częścią każdych targów na które przybywają przedstawiciele danej branży. W jeden dzień można zdobyć klientów, którzy mogą stać się stałymi współpracownikami, co również może zapewnić pracę na cały rok.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach KOMPOZYTmeeting 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach KOMPOZYTmeeting 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl