BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

25 luty 2020 - Targi arena DESIGN 2020

0
25 luty 2020 - Targi arena DESIGN 2020

Targi arena DESIGN 2020 - Europejski Design dla Biznesu

Wydarzenie będące jedynym takim w Polsce miejscem spotkań dla producentów i projektantów jak i również miejsce dla prezentacji najnowszych rozwiązań w branży światowego designu. Targi odbywają się w dniach 25 - 28 lutego 2020 roku w Poznaniu.

Arena Design jest częścią międzynarodowych targów Poznańskich i od 12 lat gromadzi w jednym miejscu ekspertów z branży designu, którzy dzięki targom mogą nawiązać kontakt z przedstawicielami biznesowymi, dzięki czemu oryginalne pomysły designerskie mogą wejść w życie w postaci realnych produktów.

Tego roczne targi Arena Design 2020 będą odbywać się pod hasłem idei Slowness, która jest przeciwieństwem obecnego trendu szybkiego tempa w jakim toczy się nasze życie. Idea Slowness to eksploracja nowych stylów życia, które idą w zgodzie z ekologią, odpowiedzialnością i nowoczesnością.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach arena DESIGN 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach arena DESIGN 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl