BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

25 luty 2020 - Targi Pracy WORKEXPO 2020

0
25 luty 2020 - Targi Pracy WORKEXPO 2020

WORKEXPO 2020 - Targi Pracy

Europejskie targi pracy WorkExpo odbywają się równocześnie z targami edukacyjnymi, obydwa wydarzenia odbywają się w dniach 25 - 26 lutego na Arenie G2A w Jasionce i zgromadzą absolwentów szkół, a także osoby poszukujące pracy jak i pracodawców.

Na targach będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy między innymi z branż przemysłowych, informatycznych, motoryzacyjnych, budowlanych i logistycznych. Wydarzenie daje możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i zapoznania się z tym co oferują, a także zaprezentowania siebie jako pracownika. Daje to także możliwość uzyskania natychmiastowej informacji zwrotnej odnośnie nadawania się na dane stanowisko. Oprócz możliwości rozmowy z pracodawcami odwiedzający targi będą mieli również okazję uczestniczenia w warsztatach, treningach oraz konsultacjach z zakresu rynku pracy, a także sposobów poszukiwania zatrudnienia.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach WORKEXPO 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach WORKEXPO 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl