BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

25 luty 2020 - Targi MEBLE POLSKA 2020

0
25 luty 2020 - Targi MEBLE POLSKA 2020

Targi meblowe - MEBLE POLSKA 2020

Wydarzenie będące największą tego typu imprezą w Europie środkowo-wschodniej i jednocześnie jedyną okazją dla wystawców i przedstawicieli branży meblowej, aby pokazać swoją ofertę gronie handlowców z całego świata, gdyż aż 34% odwiedzających targi to goście przyjeżdżający z zagranicy.

Targi są największym na świecie wydarzeniem prezentującym ofertę naszego krajowego przemysłu meblarskiego. Tym samym dają możliwość zapoznania się w jednym miejscu z najnowszymi kolekcjami i nowinkami na nowy sezon. Ze względu na obecność przedstawicieli branżowych z kraju i zagranicy, a także rynkowych liderów to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą zaowocować bardzo korzystną współpracą. Targi będą miały miejsce w dniach 25 - 28 lutego w Poznaniu.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach MEBLE POLSKA 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach MEBLE POLSKA 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl