BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

25 luty 2020 - Targi Edu Day Koszalin 2020

0
25 luty 2020 - Targi Edu Day Koszalin 2020

Targi Edukacyjne - Edu Day Koszalin 2020

Tegoroczne targi Edu Day odbywać się będą w 6 miastach, a zaczną się od Koszalina. Wydarzenie będzie miało miejsce 25 lutego 2020 roku w godzinach 10:00 - 14:00. Targi Edu Day to okazja do wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi i uczniami szkół.

Jak zwykle podczas tego typu targów uczniowie będą mieli możliwość porozmawiania z przedstawicielami szkół wyższych i zapoznania się z nowymi trendami w branży edukacyjnej i na rynku pracy. Uczniowie będą mogli także zasięgnąć opinii i porad ekspertów w sprawie obrania swojego kierunku kariery. To także doskonała okazja do rozmowy nauczycieli z uczniami, aby znaleźć wspólny język podczas długiej szkolnej drogi.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach Edu Day Koszalin 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Edu Day Koszalin 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl