BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

25 luty 2020 - EDU SALON 2020

0
25 luty 2020 - EDU SALON 2020

EDU SALON 2020 - Podkarpackie Targi Edukacyjne

Podkarpackie targi edukacyjne to wydarzenie branży edukacyjnej, które jest dedykowane wszystkim uczniom szkół klas średnich i nauczycieli z terenów Podkarpacia. Targi odbędą się w dniach 25 - 26 lutego na G2A Arena w Jasionce.

W targach wezmą udział prywatne uczelnie wyższe z Polski i z zagranicy co sprawia, że jest to idealna okazja dla absolwentów do zapoznania się z ciekawą ofertą edukacyjną. Na miejscu dostępne będą także porady psychologów dotyczące wyboru ścieżki kształcenia, a także różne ciekawe warsztaty dla uczniów. Odbędzie się również kiermasz książek na którym będzie można wybierać spośród blisko dwóch tysięcy propozycji.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach EDU SALON 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach EDU SALON 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl