BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

22 luty 2020 - Targi Mieszkaniowe w Gdańsku

0
22 luty 2020 - Targi Mieszkaniowe w Gdańsku

Nowy Dom Nowe Mieszkanie 2020 - Targi Mieszkaniowe w Gdańsku

Impreza organizowana przez Murator EXPO na Ergo Arenie to największe w regionie wydarzenie, które trwale wpisało się w kalendarium trójmiejskich spotkań poświęconym nieruchomościom. Targi odbywają się w dniach 22 i 23 lutego na - jak już wspomnieliśmy - Ergo Arenie.

Każdego roku wydarzenie przyciąga dużą liczbę odwiedzających, którzy podczas targów mogą zapoznać się z najnowszą ofertą developerów, pośredników kredytowych, banków, czy architektów wnętrz. Na targach będą obecni najwięksi trójmiejscy wykonawcy. 

Targi mieszkaniowe to cykliczne wydarzenie mające bardzo duże znaczenie w rozpowszechnianiu fachowej wiedzy na temat nieruchomości mieszkaniowych i znajomości rynku branżowego. Wiedza zdobyta na targach bardzo ułatwia podejmowanie takich życiowych decyzji jak zakup domu czy mieszkania. 

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl