BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

22 luty 2020 - Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK 2020

0
22 luty 2020 - Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK 2020

Lubelska Wystawa i Targi Zoologiczne ZOOPARK 2020

Wydarzenie poświęcone zwierzakom z różnych zakątków świata, tym znanym i tym, które znane są mniej, a także zwierzętom, których daleko szukać nie trzeba. Targi zoologiczne ZOOPARK 2020 odbędą się w dniach 22 - 23 lutego w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Lublinie.

Wystawa daje okazje do spotkania niezwykłych zwierząt i tych, które widzimy częściej. Będzie można nie tylko zapoznać się z ciekawymi mieszkańcami naszej planety, ale także będzie można poznać ich zwyczaje. Na wydarzeniu będzie można także dowiedzieć się jak w prawidłowy sposób zadbać o wychowanie, pielęgnacje i żywienie swojego pupila. 

Na targach będzie można zobaczyć wszelkie potrzebne akcesoria dla zwierząt, czyli między innymi suplementy diety, karmy, zabawki, obroże, legowiska i smycze.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na ZOOPARK 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na ZOOPARK 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl