BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

20 luty 2020 - CAVALIADA Kraków 2020

0
20 luty 2020 - CAVALIADA Kraków 2020

Targi Sprzętu Jeździeckiego - CAVALIADA Kraków 2020

Cavaliada to międzynarodowe wydarzenie, które każdego roku przyciąga dużą liczbę odwiedzających. To nie tylko targi sprzętu jeździeckiego, ale przede wszystkim międzynarodowe zawody jeździeckie dla których targi są bardzo istotną częścią.

Wszystko zacznie się na Krakowskiej Tauron Arenie już 20 lutego i trwać będzie do 23 lutego. Przez ten czas będzie można być świadkiem niezwykłych i emocjonujących zmagań zawodników biorących udział w zawodach jeździeckich, które rozgrywane są na najwyższym światowym poziomie, a konkursy w których odbywa się rywalizacja wpisane są do kalendarza Światowej Federacji Jeździeckiej.

Zawodom zawsze towarzyszą Targi Sprzętu Jeździeckiego dzięki którym wystawcy mają okazję do zaprezentowania swoich produktów - sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Oferta wystawców obejmuje wszystko to co jest związane z jeździectwem i aktywnym wypoczynkiem.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na  CAVALIADA Kraków 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na CAVALIADA Kraków 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl