BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

19 luty 2020 - Targi Mody Poznań 2020

0
19 luty 2020 - Targi Mody Poznań 2020

Targi Mody Poznań 2020

Poznańskie Targi Mody odbywające się w Poznańskim Congress Center to najważniejsze targi biznesowe, które są dedykowane branży modowej. Odbywające się w dniach 19 - 20 lutego zgromadzą profesjonalistów branżowych w jednym miejscu. To doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy i wymienić doświadczenia.

Udział w targach to także doskonała sposobność dla przedsiębiorców i przedstawicieli branżowych do nawiązania niezwykle istotnych nowych kontaktów biznesowych. Poza oczywistymi korzyściami płynącymi ze spotkań branżowych, targi dają także możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i nowinkami ze świata mody, które zaprezentowane w nowych kolekcjach można również zakupić, dzięki czemu mają szanse zaistnieć także w innych krajach.

Wydarzenie przeznaczone jest dla szerokiego grona odbiorców związanych ze światem mody, czyli między innymi dla przedstawicieli sklepów, projektantów, ludzi z mediów branżowych i opiniotwórczych, ale również dla fotografów mody, ilustratorów, blogerów lub uczniów szkół kierunkowych. Na szczególną uwagę zasługuje również projekt Polska Moda, który w swoich ramach skupia polskich producentów.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na Poznańskich Targach Mody 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na Poznańskich Targach Mody 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl