BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

19 luty 2020 - Targi KIDS TIME 2020

0
19 luty 2020 - Targi KIDS TIME 2020

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS TIME 2020

Międzynarodowe targi KIDS TIME 2020 to wydarzenie kierowane do profesjonalistów z branży, czyli jest to impreza czysto dla sektora B2B. Na czas targów do Kielc przybędzie ponad 500 wystawców z różnych krajów z których ofertą będzie można się zapoznać przez 3 dni targowe na aż ośmiu halach wystawienniczych.

Targi KIDS TIME 2020 to jedno z największych tego typu wydarzeń na świecie i największe targi B2B w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to okazja do zapoznania się z najnowszymi nowinkami i osiągnięciami w branży, których z pewnością nie brakuje. Jako że na wydarzeniu obecni będą profesjonaliści branżowi jest to również bardzo dobra sposobność do wymiany swoich doświadczeń, a także do nawiązania nowych biznesowych kontaktów, które zaowocować mogą bardzo lukratywną współpracą.

Wystawcy, którzy zajmą ogromną przestrzeń ośmiu hal wystawienniczych, aby zaprezentować swoją ofertę, przybędą na targi z 20 różnych krajów - między innymi z Austrii, Chin, Polski, czy Rosji. Producenci, którzy zaprezentują na targach najbardziej ciekawy i innowacyjny produkt mają szanse zdobyć prestiżowe wyróżnienie KIDS TIME STAR. Należy także nadmienić, że oprócz topowych marek z Polski i zagranicy na targach będą też zupełnie nowi debiutanci, którzy będą stanowić 25% obecnych na targach wystawców.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na KIDS TIME 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na KIDS TIME 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl