BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

13 luty 2020 - Międzynarodowe Targi GARDENIA 2020

0
13 luty 2020 - Międzynarodowe Targi GARDENIA 2020

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2020

Gardenia to targi, które co roku rozpoczynają w Polsce sezon ogrodniczy. Odbywające się w dniach 13 - 15 lutego w Poznaniu Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu należą do grupy czołowych imprez o tematyce ogrodniczej w Europie, jest to także, ciesząca się zasłużonym uznaniem, największa ekspozycja halowa w Polsce. To świetna okazja, aby przyjrzeć się bliżej branży ogrodniczej, która rok w rok coraz bardziej się rozwija oferując większy wachlarz produktów i usług niż dotychczas. Targi Gardenia są miejscem, które pozwala profesjonalistom na wymianę swoich doświadczeń, a także na zaplanowanie swojej strategii biznesowej na kolejne lata.

Wydarzenie ma również coś do zaoferowania dla ludzi, którzy nie są ściśle związani z branżą. Ostatni dzień targów przeznaczony jest dla odwiedzającej publiczności, podczas którego można podziwiać bogatą ekspozycję targową, a także spotkać się ze znanymi osobistościami. Wszyscy chętni mogą także wziąć udział w popularnych warsztatach "Ogród marzeń tworzony z pasją".

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach GARDENIA 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na GARDENIA 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl