BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

12 luty 2020 - REMADAYS Warsaw 2020

0
12 luty 2020 - REMADAYS Warsaw 2020

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku - REMADAYS Warsaw 2020

Jedna z największych imprez branżowych na świecie. Najbardziej znane targi reklamy i druku odbywające się od 2005 roku za każdym razem przyciągają coraz większą liczbę zwiedzających i wystawców. Targi będą miały miejsce na Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy, odbędą się w dniach 12 - 14 lutego i przez 3 dni będzie gościć przedstawicieli branży z całego świata. Ostatnim razem powierzchnię 3500 metrów kwadratowych odwiedziło 21112 zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą 810 wystawców. Wśród zwiedzających było aż 3500 gości z zagranicy, dzięki czemu targi osiągnęły status kluczowej i największej imprezy branżowej w Europie.

Targi REMADAYS 2020 to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę branżową i zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami, produktami i trendami panującymi na świecie. To także wspaniała szansa, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe nie tylko z krajowymi kontrahentami, ale także z klientami zagranicznymi.

Zaopatrujemy sporą część wystawców na REMADAYS Warsaw 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na REMADAYS Warsaw 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl