BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Oferta Trybunki, Lady, Stoły Szczecin

Oferta Trybunki, Lady, Stoły Szczecin
 

Oferta Trybunki, Lady, Stoły Szczecin

Zbliża się duży event na którym masz w planach zaprezentować swoją firmę? Dobrze trafiłeś! Przygotowaliśmy specjalną ofertę z najlepszej jakości produktów dla miasta Szczecin i jego okolic! Nasze stoły, trybunki, czy lady na pewno pomogą w procesie tworzenia dobrego pierwszego wrażenia, które jest tak istotne.

Trybunki, lady oraz stoły reklamowe

W czym mogą Ci się przydać Trybunki, Lady czy Stoły reklamowe? Dzięki tym produktom twój kontrahent ujrzy stoisko, które prezentuje się elegancko, profesjonalnie i ujrzy, że nie ma do czynienia z byle jaką firmą. W ten sposób Twoja firma może uzyskać bardzo dużą ilość potencjalnych odbiorców. Klient widząc tak wykonane stoisko na pewno słusznie dojdzie do wniosku, że ma do czynienia z firmą, która należcie traktuje swojego, być może przyszłego klienta.

Zastanawiasz się dlaczego warto wybrać nasz produkt? Przede wszystkim ze względu na atrakcyjną ofertę rzetelnie skonstruowaną dla miasta Szczecin i okolic, obfitą w lady wystawiennicze, trybunki, czy obrusy z zadrukiem firmowym wraz z przenośnymi stołami. Oferujemy bardzo wysoką jakość w małej cenie. Gdyby tego było mało, zapewniamy kod rabatowy w wysokości 10% już na początku naszej kooperacji na trybunki lady oraz stoły.

Aby skorzystać z zniżki cenowej wystarczy wpisać kod rabatowy „RETIOPL10” podczas podsumowania zamówienia.

Istnieje także opcja zlecenia nam wykonania profesjonalnego projektu graficznego według Twoich wytycznych, który dzięki naszym grafikom na pewno wpasuje się w Twoje z oczekiwania. Dzięki naszej specjalnej ofercie dla miasta Szczecin , zniżką zostanie objęta nie tylko Twoja lada wystawiennicza - opłata za wykonanie projektu graficznego jest również objęta rabatem.

Popularne trybunki i lady reklamowe w okolicach miasta Szczecin :

Napisz do nas lub zadzwoń, jeżeli Szczecin , to miasto w którym prowadzisz swoją firmę i odbierz rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl