BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Flagi reklamowe i windery

Czym są flagi reklamowe?

Flagi reklamowe (Windery) są nośnikami bardzo silnie oddziałującymi na społeczeństwo. Są systemami mobilnymi, komponującymi się z każdym tłem, branżą, imprezą i porą roku. Stosowane w kurortach wodnych (Beach flagi), na plażach, stokach, przed dużymi marketami, jednostkami publicznymi, przy stacjach benzynowych, przed nowoczesnymi przedsiębiorstwami, na eventach, targach, imprezach sportowych itp. Stosowana nowoczesna technologia wykonania przy użyciu włókna szklanego sprawia, że nasze flagi zyskują elastyczność oraz wytrzymałość.

Oferujemy solidne i stabilne flagi zarówno do użytku:

  • outdoor (na zewnątrz) - zewnętrzne Windery mogą być wykorzystywane nawet podczas dużych wiatrów i innych niekorzystnych warunków atmosferycznych.
  • indoor (wewnątrz).

W zależności od zastosowania, składają się z podstawy, masztu i flagi lub flagi i ramion (w przypadku flag mocowanych do ściany lub słupa).

Rotując z wiatrem zyskują nie tylko spektakularny design, ale również złudzenie lekkości.
Idealnie eksponują swą wielkość i wybrany uprzednio kształt spośród:

  • Edge (prostokąt),
  • Feather (skrzydło),
  • Quill (łezka),
  • Crest (pióro).

Zanim zdecydujemy się w ciemno na wybór podstawy, musimy pomyśleć o miejscu, w którym flaga będzie miała się prezentować. Należy na początku zadać sobie pytanie: Czy moja flaga będzie stała w budynku, a może na zewnątrz? , Czy będzie to wykostkowane podłoże, a może piaszczysty grunt lub nawet tafla wody?

Posiadamy również flagi z plastikową podstawą, którą możemy wypełnić wodą lub piaskiem, w celu ustabilizowania jej na podłożu:

Ciekawym wyborem są również flagi zawierające mini kotwicę do utrzymania systemu na wodzie. Posiadają linki zabezpieczają flagę przed wypłynięciem, ocynkowane, stalowe ciężarki, słupek i podstawę:

Dodatkowo: Czy montujemy flagę na słupie lub mocujemy do ściany? Czy ma być jedno czy dwuskrzydłowa?
W takim przypadku będziemy mogli wybierać spośród:

I oczywiście najważniejsze pytanie - Jakiego rozmiaru flagi potrzebujemy?
Nasza oferta zawiera flagi reklamowe od 1,5m aż do 5,6m!

Odpowiadając sobie na wszystkie te pytania na pewno znajdą Państwo na naszej stronie coś odpowiadającego swoim oczekiwaniom, jeśli nie - prosimy o kontakt, a my zajmiemy się wyszukiwaniem.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl