BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Bezpłatna kampania reklamowa w social media do każdego stoiska powyżej 10000 zł netto

RETIO jest marką stworzoną przez Scharmach Consulting, agencję z nastoletnim doświadczeniem w branży reklamy. Od lat naszym przewodnim celem jest zapewnienie klientom obsługi marketingowej w zakresie 360 stopni. Wśród tysięcy produktów i usług które możemy wykonać, między innymi prowadzimy media społecznościowe oraz kampanie online dla naszych klientów z całej Polski, jak i z poza jej granic.

W ramach podziękowania, wszystkim klientom zamawiającym stoiska targowe o wartości przynajmniej 10000 zł netto począwszy od 1 kwietnia 2022 roku, postanowiliśmy dać możliwość skorzystania z przygotowanej przez nas, profesjonalnej, bezpłatnej kampanii reklamowej w mediach społecznościowych o wartości 300 zł, która działać będzie w dniu wystawienia się na targach, w danej lokalizacji, gdzie targi się odbywają.

Jak to działa?

Kampania reklamowa w dniu targów to połączenie marketingu offline z marketingiem online, a nic nie jest tak skuteczne, jak dobre hybrydowe działania marketingowe. Każdy uczestnik wydarzenia zobaczy reklamę Twojej firmy przeglądając Facebooka (lub Instagrama, zależnie od wyboru), co pomoże utrwalić w jego głowie fakt istnienia oraz zakres działalności firmy, na której stoisku miał okazję przebywać, co realnie może przyczynić się do pozyskania klienta.

Przygotowanie przez nas kampanii wymagać będzie czasowego nadania uprawnień administratora do profilu firmy naszemu specjaliście w wybranym medium. Uprawnienia można oczywiście bez problemu wyłączyć kiedy kampania dobiegnie końca. Można też po takim zabiegu zapytać nas o koszt stałej obsługi social mediów lub kampanii w social mediach, gdyby nasze działania zostały przez Państwa uznane za warte powtórzenia w przyszłości.

W ramach tej bezpłatnej usługi, nasz dział projektowy przygotuje również dla Państwa przyciągający uwagę, odpowiedni dla przekazu projekt grafiki posta.

Skorzystanie z przysługującej, darmowej kampanii nie jest wymagane, decyzja należy do klienta. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt po dokonaniu zakupu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl