BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Szyba ochronna podłogowa stojąca przegroda stojak stand PET jak pleksi antywirusowa osłona z PET jak plexi wysoka stojąca do postawienia na ziemi parawan ochronny 100 x 200 cm

Ocena: (4.99/5 Ilość głosów: 2464) Kliknij w gwiazdkę i oceń produkt
Kod produktu: 1358
"107"
Cena brutto: 861,00 zł 861.00
Cena netto: 700,00 zł
ilość - + szt.
Bezpieczne płatności:
Gotowe pliki do druku należy po złożeniu zamówienia przesłać na nasz adres mailowy lub w przypadku większych plików (powyżej 20 MB) - za pośrednictwem WeTransfer. W tytule maila prosmy o podanie numeru zamówienia.
Masz pytania? Zadzwoń! +48 731 89 15 55 lub +48 533 73 67 83

Opis

Stojąca szyba / przegroda ochronna PET / parawan ochronny - do pozstawienia na ziemi

Solidna osłona z szybą PET - podobną do plexi - którą można postawić na ziemi, a w połączeniu z innymi umożliwia stworzenie przegród, ogrodzenia lub całkowicie wydzielonej bezpiecznej przestrzeni. Produkt ten jest odpowiedzią na bieżące zapotrzebowanie rynku i naszych klientów, którzy dbają o bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników. Rozwiązanie jest dość proste w swojej idei, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne i wytrzymałe - co prawda nieco mniej mobilne, ale wytrzymałością bije wszystko na głowe.

Jak powstała stojąca przegroda ochronna PET?

Osłona powstała dzięki połączeniu stelażu i materiału PET o grubości 0,5 mm. Wspomiany stelaż pierwotnie jest wykorzystywany jako stand lub ścianka reklamowa, jednakże jeśli do stelaża przymocujemy przezroczyste tworzywo sztuczne PET to możemy taki stojak zamienić w wysoką stojącą osłonę antywirusową. Dzięki zastosowaniu solidnego stelaża nie ma obaw o to, że konstrukcja osłony ulegnie zniszczeniu, a przez to, że materiał PET jest oddzielnym elementem to w razie konieczności można go wymienić bez ponownego kupowania całego stojaka.

Dodatkowo, w tej wersji podłogowej osłony antywirusowej zastosowano magnetyczny pasek na materiale PET dzięki czemu montaż jest niezwykle prosty i polega na przyłożeniu materiału do stelaża, a ten - dzięki magnetycznym paskom - sam zostanie przyciągnięty do konstrukcji.

 Zbliżenie na magnetyczne paski i sposób montażu materiału ochronnego Zbliżenie na stabilne nóżki na których stoi konstrukcja

Zalety osłony stojącej do postawienia na ziemi

Nasze rozwiązanie chociaż dość niekonwencjonalne ma swoje ogromne zalety, które mogą mieć kluczowe znaczenie przy wyborze produktów ochronnych. Dzięki połączeniu konstrukcji używanej do produkcji ścianek reklamowych z innowacyjnym pomysłem powstał produkt, który dla wielu branż może być niezwykle użyteczny. Poznaj najważniejsze zalety ochronnego stojaka z szybą PET.

Wytrzymałość

Wśród wielu niewątpliwych zalet tej osłony należy wyszczególnić, iż dzięki zastosowaniu stelaża pochodzącego z wysokiej jakości systemów reklamowych, konstrukcja tego ochronnego stojaka jest badzo solidna i wytrzymała, a ponadto prosta w montażu - montaż konstrukcji odbywa się beznarzędziowo i każdy będzie w stanie sobie z tym poradzić.

Możliwość wymiany materiału ochronnego

Kolejną ogromną zaletą takiego rozwiązania jest wymienność materiału ochronnego PET. Materiał mający grubość 0,5mm sam w sobie będzie już dość wytrzymały, ale jeśli miałoby się zdarzyć, że ulegnie uszkodzeniu to z łatwością będzie można go wymienić bez konieczności kupowania całego kompletnego systemu, co w efekcie daje większą oszczędność mimo początkowej wyższej cenie. Opłaca się to także dlatego, że w przypadku konieczności wymiany materiału ochronnego można także zastosować tymczasosowo jakiekolwiek płótno lub inny materiał tekstylny, dzięki czemu taka ochronna przegroda nadal będzie użyteczna.

Mobilność

Dzięki zastosowaniu konstrukcji z lekkich materiałów taki stojak ochronny waży niespełnia 7 kg, a to pozwala na jego dość swobodne przemieszczanie. Oczywiście nie jest to niewielka szyba pleksi na biurko, a dość duży stojak, więc przemieszczanie jest nieco trudniejsze, ale nadal możliwe. Dzięki mobilności systemu ochronnego można go używać wszędzie tam gdzie jest potrzebny w danym momencie - można go także odstawić na bok jeśli nie będzie już potrzebny.

Duża powierzchnia ochronna i możliwości jej powiększenia

Wymiary tej ochronnej przegrody podłogowej to aż 100 cm szerokości i 200 cm wysokości dzięki czemu osłona zapewnia naprawdę dość dużą ochronę. Dodatkowo w przypadku zakupu większej ilości osłon można również utworzyć dość dobrze odizolowane miejsce przeznaczone do pracy lub rekreacji.

Czym jest materiał ochronny PET?

Jest to ten sam materiał, który używany jest do produkcji plastikowych butelek, ale nie tylko. Materiał PET jest też wykorzystywany do produkcji sztucznych włókien z których powstają dzianiny i tkaniny, a także do obudowań urządzeń elektronicznych - oczywiście możliwych zastosowań jest więcej, a to tylko niektóre z nich.

Kolejnym zastosowaniem materiału PET jest właśnie produkcja elastycznego materiału ochronnego, który można z łatwością zamontować na stelażu, co razem tworzy ochronną podłogową przegrodę z funkcjonalnością taką samą jak ochronne szyby pleksi, które również wykonane są materiału polimerowego. Dzięki użyciu materiału PET możliwe było stworzenie elastycznego materiału ochronnego, którego wykorzystanie nie musi ograniczać się tylko do mocowania na stelażu.

Zastosowanie podłogowej osłony ochronnej PET

Osłona ochronna z możliwością ustawienia na podłodze ma bardzo szerokie i elastyczne możliwości zastosowania, które doskonale wpisują się w potrzeby naszych klientów i spełniają ich oczekiwania. Użyteczność osłony jest taka sama lub nawet większa jak w przypadku ochronnych szyb wykonanych z pleksi. Mnogość scenariuszy w których można użyć osłony podłogowej jest bardzo duża i możemy stwierdzić, że taka osłona sprawdzi się praktycznie w każdym miejscu, ale dla ułatwienia podjęcia decyzji postaramy się opisać kilka przykładowych zastosowań.

W salonie fryzjerskim

Salony fryzjerskie to szczególne miejsce w którym użyteczność mobilnych osłon podłogowych PET będzie bardzo duża, gdyż dzięki takiej osłonie możliwe stanie się ogrodzenie praktycznie każdego działającego stanowiska pracy, co zapewni bezpieczeństwo nie tylko klientom, ale także pracownikom. Dzięki temu, że osłona jest moblina można ją także schować przestawić na bok w czasie kiedy nie będzie używana. W zależności od przyjętego harmonogramu pracy osłon można używać tylko na jednym stanowisku jednocześnie i przenosić do innego kiedy poprzednie będzie podlegało czyszczeniu i dezynfekcji. W przypadku działania więcej niż jednego stanowiska osłony z powodzeniem można stosować jako przegrody ochronne oddzielające poszczególne stanowiska. Zastosowanie osłony ochronnej stawianej na podłogę w salonie fryzjerskim jest bardzo dogodnym rozwiązaniem dla każdego zakładu fryzjerskiego, który pragnie zachować ciągłość pracy zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo pracownikom jak i klientom.

W salonie kosmetycznym

Salony piękności to kolejne miejsce w którym użyteczność mobilnych osłon podłogowych może być bardzo duża podobnie jak to ma miejsce w przypadku ochronnych szyb pleksi umieszczanych na biurkach. Dzięki osłonie podłogowej możliwe stanie się całkowite osłonięcie stanowiska pracy jeśli zajdzie taka konieczność - mamy tutaj na myśli takie odrodzenie, które wydziela pojedyńcze stanowisko, ale również takie w którym dzięki osłonom podłogowym można wydzielić niewielką przestrzeń, która stanie się nowym bezpiecznym pomieszczeniem. Tak samo jak w przypadku zakładów fryzjerskich i tutaj możliwym jest użycie osłon podłogowych jako przegród do oddzielenia wielu działających jednocześnie stanowisk pracy lub osłonięcia tego, które akurat pracuje.

W restauracji, kawiarni, barze

Branża gastronomiczna również może skorzystać z użyteczności podłogowej osłony antywirusowej. Można zapytać jak? Przecież to inne realia niż salony kosmetyczne i przecież takie stanowisko pracy jak w zakładzie kosmetycznym praktycznie nie istnieje. To prawda, ale w gastronomii - restauracjach, kawiarniach, czy barach - można takie przegrody zastosować do osłonięcia miejsc dla gości, czyli stołów, krzeseł i hokerów przy barze. Dzięki mobilnej antywirusowej osłonie podłogowej możemy w całości wydzielić stolik dla klientów, którzy zechcieliby zjeść obiad w rodzinnym gronie. Możemy także użyć takich osłon jako przegrody oddzielające krzesła barowe przy barze dzięki czemu każdy będzie mógł w bezpieczny sposób napić się napojów alkoholowych lub bezalkoholowych. W połączeniu z boksami ochronnymi z pleksi, maseczkami i przyłbicami, branża gastronomiczna będzie mogła funkcjonować i zachować ciągłość pracy.

W biurze, urzędzie i szkole

Anywirusowa osłona podłogowa znajdzie zastosowanie także we wszystkich miejscach w których praca odbywa się przy biurku. Może to być jakiekolwiek biuro (ubezpieczalnia, bank), urząd lub nawet szkoła. Wszędzie tam gdzie pracownicy siedzą obok siebie z powodzeniem można zasotować przegrody antywirusowe, które w połączeniu z innymi środkami ochrony zapewnią maksymalne bezpieczeństwo. Osłon można użyć stawiając je przy krawędziach biurek lub pomiędzy krzesłami, w przypadku kiedy biuro lub urząd obsługują klientów można także zastosować takie osłony przy miejscach dla klientów po drugiej stronie biurka, aby oddzielić ich od klientów, którzy są obsługiwani przy innych stanowiskach.

Jeśli chodzi o zastosowanie w szkole lub na uczelni to największą przydatność antywirusowych osłon podłogowych zauważymy na salach lekcyjnych i wykładowych, gdzie dzięki ustawieniu osłon pomiędzy miejscami siedzącymi uczniów możliwym stanie się zapewnienie działania placówek edukacyjnych z jednoczesnym bezpieczeństwem uczęszczających na zajęcia uczniów i słuchaczy.

Pozostałe możliwości

Dzięki temu, że osłona bazuje na stelażu, który pierwonie wykorzystywany jest jako stand lub ścianka reklamowa to po dokupieniu odpowiedniego wydruku na materiale tekstylnym osłone tą można przemienić właśnie w taką ściankę lub stand reklamowy. Jest to bardzo ciekawa opcja gdyż kupując taką osłonę właściwie nigdy nie straci ona swojej użyteczności, gdyż w czasie kiedy nie będzie potrzebna jako osłona będzie można ją wykorzystać jako skuteczną powierzchnię reklamową.

Dane techniczne stojącej szyby / przegrody ochronnej plexi

Infografika - Podłogowa antywirusowa osłona ochronna

  • Szerokość: 100 cm;
  • Wysokość: 200 cm;
  • Waga: 5,0 kg;
  • Długość całkowita nóżki: 45 cm;
  • Długość nóżki od miejsca mocowania do końca nóżki: 22,5 cm;
  • Materiał PET o grubości 0,5 mm z paskiem magnetycznym;
  • Montaż ramy bez użycia narzędzi;
  • Stopy przykręcane przy użyciu klucz imbusowego;

Dodatkowe środki ochrony antywirusowej

Aby zapewnić sobie, pracownikom i klientom maksymalną ochronę zachęcamy do zaopatrzenia się także w inne dodatkowe środki ochrony, które również są dostępne w naszym sklepie. W naszej ofercie znajdują się maseczki i przyłbice ochronne, a także ochronne szyby pleksi, które można ustawić na biurko lub podwiesić w potrzebnym miejscu. W celu zapoznania się z produktem wystarczy kliknąć w jedno z poniższych zdjęć.

 

 

Opinie o produkcie (18)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Moderacji podlegają tylko treści wulgarne, spamowe, dane wrażliwe oraz niezwiązane merytorycznie z danym produktem.

15 maja 2020

Świetna osłona, łatwo się składa i materiał również nie sprawia problemów z przymocowaniem. :)

15 maja 2020

Droga, ale solidna. Można potem umieścić materiał z reklamą, więc jak się szaleństwo skończy to nie będzie trzeba tego wyrzucać.

15 maja 2020

Dziękuję za sprawną wysyłkę.

15 maja 2020

Polecam ;d

15 maja 2020

Kupiłem żeby osłonić się przed ostrym cieniem mgły. :(

15 maja 2020

Już dotarło dziękuje, ładna osłona. :)

15 maja 2020

Wszystko w porządku dotarło w całości łatwo się złożyło i stoi

15 maja 2020

Transakcja w porządku sklep w porządku osłona nieco droga ale wydaje się wytrzymała i się nie powinna popsuć

15 maja 2020

Polecam

15 maja 2020

Może nie jest to produkt ochronny na każdą kieszeń, ale jest solidny i to można śmiało powiedzieć. Przynajmniej jedno działające stanowisko będzie lepsze niż zamknięta firma i bankructwo.

18 maja 2020

Solidny kawał osłony, trzyma się stabilnie i łatwo się montuje, materiał jak się popsuje to można wymienić.

18 maja 2020

Produkt jest dobry

18 maja 2020

Brak zastrzeżeń, dostawa bardzo szybka. Drogie troche, przydałaby się opcja robienia kawy. :)

18 maja 2020

polecam dobry sklep osłona dotarła jest dobra

18 maja 2020

Spełnia swoją funkcję, względnie łatwo się przenosi i całkiem stabilnie stoi. Zero problemów. Funkcja kawy by się faktycznie przydała - może w następnym modelu. ;)

27 maja 2020

Kupiłam do salonu fryzjerskiego i spełnia swoją funkcję :)

29 maja 2020

aa jestem BARDZO zadowolona!

2 czerwca 2020

super polecam

Submit

Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta. Wiele produktów posiada dożywotnią gwarancje, m.in. rollupy, banery napinane oraz ścianki reklamowe klasy premium. Produkty z oferty Basic, Outdoor, Oświetlenie posiadają 1 rok gwarancji. Nieustannie ulepszamy i modyfikujemy nasze produkty. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji bez wcześniejszego powiadomienia. Wszystkie podane wymiary dotyczące wagi, wysokości, szerokości i głębokości podane są w przybliżeniu. Ze względu na ciągły rozwój oferty, niektóre dane zawarte w opisie produktu mogą ulegać zmianom. Przed złożeniem zamówienia i wydruku materiałów prosimy o sprawdzenie specyfikacji produktów w biurze obsługi klienta.


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
861,00 zł
Do koszyka
Sklep internetowy Shoper.pl