BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Szyba ochronna osłona antywirusowa przezroczysta pleksi plexi stojąca z wysokimi bokami na biurko na ladę do sklepu do biura dla kosmetyczki do salonu kosmetycznego urody piękności 70 x 100 cm + PREZENT Gratis

Ocena: (4.66/5 Ilość głosów: 29) Kliknij w gwiazdkę i oceń produkt
Kod produktu: 1314
Dostępność: produkt dostępny
Czas wysyłki: 3 dni robocze
Koszt dostawy: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
"31"
Cena brutto: 316,49 zł 316.49
Cena netto: 257,31 zł
ilość - + szt.
Bezpieczne płatności:
Masz pytania? Zadzwoń! +48 731 89 15 55 lub +48 535 46 83 87

Opis

Antywirusowa Szyba Ochronna z Pleksi

Stojąca szyba ochronna wykonana z płyt plexi to produkt służący do ochrony klienta i pracownika, gdyż tworzy skuteczną bariere osłaniającą przed zarazkami przenoszącymi się w powietrzu i drogą kropelkową. Dzięki tej osłonie ochronnej można skutecznie zabezpieczyć stanowisko pracy jak i również pracownika przed niechcianym zakażeniem wirusem lub bakteriami. Wyobraźmy sobie sytuację, iż klient jest lekko przeziębiony i kichnie - mimo, że się zasłoni to i tak niektóre drobinki zarazków przedostaną się dalej i wtedy taka szyba z pleksi będzie stanowić kolejną barierę dla bakterii i wirusów.

Jak wykonana jest nasza Ochronna Szyba z Pleksi?

Nasza osłona wykonana została z płyty pleksi o grubości 2 mm, jest wycinana według wykrojnika, który został przez nas indywidualnie opracowany i dopasowany do wymagań klientów z którymi współpracujemy. Projekt jest przemyślany tak, aby szyba zapewaniała maksymalną ochronę i jednocześnie wygodę podczas pracy. Dzięki zebranemu doświadczeniu byliśmy w stanie opracować szybę ochronną, która nie tylko jest łatwa w montażu, ale także bardzo wytrzymała i nie zniszczy się tak szybko jak inne dostępne na rynku osłony z plexi. Ta wersja szyby ochronnej posiada wysokie nóżki stabiluzjące na których stoi osłona.

Plexi - płyta stojąca z bokami Plexi z bokami, antywirusowa, ochronna

Zalety stosowania osłon i szyb ochronnych z pleksi

Dzięki stosowaniu osłon z płyt pleksi możliwym staje się zorganizowanie pracy w sposób bardziej higieniczny z jednoczesną ochroną zdrowia pracownika i klienta. Nie masz dużego wpływu na to, czy klient przybędzie do Ciebie całkowicie zdrowy, a ten może nawet nie wiedzieć, że jest chociażby lekko przeziębiony - ponadto ciężko zabronić klienowi korzystać z Twoich usług, gdyż może się to okazać niegrzeczne, a bez klienta nie będzie możliwości zarobku.

Ochronna stojąca płyta pleksi to idealne rozwiązanie, które nie tylko pomaga zachować ciągłość pracy i klientów, ale także chroni zdrowie stając się kolejną barierą dla zarazków. Taka osłona pleksi pomoże chronić pracowników nie tylko podczas sezonu grypowego lub epidemii, czy wzmożonego okresu zachorowań, ale także w czasie okresu normalnej zachorowalności, kiedy jeden nieświadomy klient może zarazić cały zespół pracowników, co skutecznie obniży ich wydajność.

Gdzie można zastosować ochronną szybe z pleksi?

Odpowiedź na pytanie w których miejscach można zastosować taką osłonę pleksi jest bardzo proste, gdyż stojącą szybę ochronną można stosować praktycznie wszędzie tam gdzie pracownik jest w bezpośrednim kontakcie z klientem. Oto niektóre z możliwych zastosowań:

 • Ochronna Szyba Pleksi do Salonu Kosmetycznego
 • Ochronna Szyba Pleksi do Biura
 • Ochronna Szyba Pleksi do Recepcji
 • Ochronna Szyba Pleksi do Szkoły, na biurka uczniów i nauczycieli
 • Ochronna Szyba Pleksi do Sklepu
 • Ochronna Szyba Pleksi do Urzędu
 • Ochronna Szyba Pleksi do Gabinetu Lekarskiego

Ochronna Szyba z Pleksi do Salonu Kosmetycznego

Przeznaczenie dla salonu kosmetycznego było jednym z głównych powodów opracowania osłony pleksi. Szyba ochronna pleksi dla kosmetyczki będzie szczególnie użyteczna podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, ale warto także ustawić taką szybę na recepcji podczas przyjmowania i umawiania klientów. Do zabiegów kosmetycznych podczas których niemożliwe jest użycie ochronnej szyby polecamy zaopatrzenie się w maseczkę lub przyłbicę ochronną, które także dostępne są w naszym sklepie.

Szyba Ochronna Pleksi dla Kosmetyczki Szyba Ochronna Pleksi dla Kosmetyczki

Ochronna Szyba z Pleksi do Biura

Biuro to szczególne miejsce w którym pracownicy mogą być narażeni na kontakt z zarazkami. Oczywiście zależy to od branży, ale pracownicy każdego biura, do którego przychodzą klienci i którzy są bezpośredni obsługiwani, są narażeni wystawieni na ryzyko zarażenia się bez odpowiedniej ochrony. Szyba pleksi w takim miejscu to jedno z wielu zabezpieczeń, ale biorąc pod uwagę charakterystykę miejsca pracy, taka osłona na biurko będzie najrozsądniejszym wyborem dla każdego biura, które chce zachować ciągłość pracy w sezonie wzmożonej zachorowalności, ale także na wypadek ekspozycji podczas normalnej ilości zachorowań.

Ochronna Szyba z Pleksi do Recepcji

Wszędzie gdzie znajduje się recepcja istnieje możliwość zetknięcia się z czynnikiem wywołującym choroby zakaźne. Recepcja może być w restauracji, w hotelu, na uczelni lub w przychodni lekarskiej, a także w szpitalu. Pracownicy recepcji są szczególnie narażeni na zarazki ponieważ przepływ ludzi w tym miejscu jest często bardzo duży i nie sposób zabezpieczyć się zachowując tylko odstęp lub stosując tylko maseczkę lub przyłbice, gdyż ze względu na możliwe zatłoczenie zarazki mogą dotrzeć z każdej strony. Dlatego tak ważne staje się zastosowanie dodatkowych środków ochrony, którym są właśnie ochronne szyby z pleksi. W połączeniu z maseczkami i przyłbicami, a także odpowiednimi nawykiami higienicznymi zwiększamy bezpieczeństwo dla zdrowia pracowników.

Ochronna Szyba z Pleksi do Szkoły

Szkoły, przedszkola i uniwerysytety są szczególnym przypadkiem miejsc pracy w których istnieje bardzo duże ryzyko zarażenia się chorobą zakaźną, która przenosi się drogą kropelkową w powietrzu. Niestety placówki takie jak uczelnie wyższe, szkoły średnie, podstawówki i przedszkola muszą pracować, aby zapewnić ludziom odpowiedni dostęp do edukacji i nadmierny przestój nigdy nie jest wskazany. Dlatego też i tutaj warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie pracowników placówki i ludzi do nich uczęszczających. Osłony pleksi mogą być tutaj z powodzeniem umieszczone na każdym biurku i na każdej uczniowskiej ławce, co zapewni skuteczną ochronę przed rozprzestrzenianiem się zarazków, i uchroni nauczycieli, a także uczniów przed niechcianymi zachorowaniami w okresie sezonu grypowego, czy wzmożonych zachorowań.

Wszyscy dobrze wiemy, że w miejscach takich jak szkoły zarazki roznoszą się dość szybko ze względu na to, iż miejsca jakimi są szkolne klasy lub sale wykładowe na uczelniach sprzyjają zachorowaniom, ponieważ podczas zajęć przebywa w nich dość sporo osób. Na szczęście dzięki zastosowaniu stojących osłon pleksi, które można umieścić na biurkach i szkolnych ławkach, a także w sekretariatach, z łatwością można ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusów i bakterii, a tym samym zachować ciągłość edukacji i zapobiec zaległościom w nauczaniu.

Ochronna Szyba Pleksi do Sklepu

Sklepy codziennie są odwiedzane przez setki ludzi - czy są to sklepy osiedlowe, czy duże markety, przepływ ludzi zawsze jest duży. Przez to, że sklepy generują duży ruch, rozprzestrzenianie się zarazków i bakterii w tych miejsach również może być dość duże. Nawet podczas stosowania maseczek nie ma całkowitej pewności, że wirusy i bakterie się nie rozprzestrzenią, gdyż na maseczkach również osiadają zarazki, a jeśli są noszone cały dzień to również nie sprzyjają zdrowiu. Dlatego też warto zaopatrzyć się w osłonę pleksi na ladę sklepową, która stworzy kolejną ochronną barierę przed zarazkami i dzięki temu zabezpieczy pracowników przed niechcianym zarażeniem nie tylko podczas epidemii, ale także w czasie sezonu grypowego i wzmożonych zachorowań. W szybę ochronną warto wyposażyć nie tylko kasy sklepowe, ale także inne stanowiska pracy jak np. te administracyjne, ponieważ administracyjna obsługa także jest narażona na kontakt z zarazkami przy obsłudze reklamacji lub dostaw.

Ochronna Szyba Pleksi do Urzędu

Pracownicy wszelkich urzędów administracji państwowej, czy to urzędów gminnych, czy też urzędów w starostwie, są szczególnie narażeni na zarażenia w sezonie grypowym lub wzmożonej zachorowalności. Ze względu na duży ruch petentów i różnorodne sprawy, które muszą załatwić, powstaje konieczność nie tylko poruszania się po urzędznie, ale także odwiedzania różnych gabinetów w których mogą pozostawić zarazki jeśli są przeziębieni lub chorzy. Urzędy są miejscem w których szyby pleksi będą szczególnie użyteczne jako kolejna metoda zabezpieczenia pracowników przed wirusami i bakteriami - oczywiście ochrona jest dwustronna, gdyż szyba chroni nie tylko pracownika, ale także ludzi, którzy muszą udać się do urzędu. Dzięki takim działaniom sprawna praca urzędu będzie mogła zostać zachowana.

Ochronna Szyba Pleksi do Gabinetu Lekarskiego

Gabinet zazwyczaj kojarzymi z gabinetem lekarskim, ale określenie to może być też stosowanie do biur prawników, architektów, księgowych i innych pracowników, którzy wykonują swoją pracę w indywidualnym pomieszeniu. Skupiając się jednak na gabinecie lekarskim nie mamy wątpliwości, iż lekarz jest osobą szczególnie narażoną na zarazki ze strony pacjentów i nie ma w tym nic ujmującego dla każdej ze stron. Dlatego też posiadanie ochronnej szyby pleksi w gabinecie lekarskim jest tym bardziej wskazane, ponieważ osoby w nim pracujące mają kontakt nie tylko z wirusami i bakteriami wywołującymi typowe sezonowe choroby, ale także z tymi dużo badziej niebezpiecznymi. Nie można również zapominać o pozostałych pracownikach medycznych w służbie zdrowia, którzy również są narażeni i im także pracodawcy powinni zapewnić odpowiednią ochronę, czy to w postaci maseczek i przyłbic, czy też właśnie ochronnych szyb pleksi.

Prezent dołączany do każdego zakupu ochronnej szyby pleksi

Do każdego zakupu naszej ochronnej szyby pleksi do zestawu dołączamy w prezencie wygodny i poręczny organizer do samodzielnego montażu, który jest wykonany z tego samego materiału co szyba ochronna. Prezent ten dołączamy całkowicie gratis. Montaż odbywa się na tej samej zasadzie jak w przypadku szyby. Organizej taki może posłużyć do przechowywania lakierów do paznokci, ołówków, długopisów lub czegokolwiek innego.

Montaż ochronnej szyby pleksi:

Szyby ochronne dostarczamy zabezpieczone folią ochronną, którą należy zerwać z obu stron płyt po rozpakowaniu paczki. Montaż jest zupełnie beznarzędziowy, opiera się na połączeniu trzech płyt znajdujących się w zestawie wsuwając je w siebie w miejscach gdzie wyznaczono nacięcia.

Dane techniczne ochronnej szyby pleksi:

 • Wymiary płyty: 100 cm (szer.) x 70 cm (wys.), możliwość wyceny innej wielkości;
 • Grubość płyty: 2 mm;
 • Dodatkowy prześwit o wysokości 22 cm i szerokości 35 cm;
 • Dwie, ściany boczne o wysokości 50 cm i szerokości 40 cm w zestawie.
 • Możliwość nadruku w dowolnym miejscu płyty jako opcja - gratis!
 • Niewielki organizer z plexi gratis do samodzielnego złożenia. 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (10)

5 maja 2020

Świetna, dziękuję za szybką realizację

5 maja 2020

Ta szyba plexi była dokładnie tym czego potrzebowałam. Prosto się ją montuje i spełnia swoje zadanie. :)

5 maja 2020

Jestem zadowolona, i przesyłka szybko dotarła Bardzo dziękuję!

6 maja 2020

Szybka wysyłka szyba na biurko bardzo fajna.

6 maja 2020

Nadaje się idealnie także do biura. Dzięki.

7 maja 2020

Dobrze przemyślana, sprawdza się, może trochę droga, ale nie ma co narzekać - lepiej kupić raz, a porządnie.

27 maja 2020

Pełen szacunek za tak dobre wykonanie:)

28 maja 2020

Nie mogło być lepiej

29 maja 2020

Poprzednia szyba, którą zamawiałam z inne sklepu była fatalna, ta na szczęście jest porządna.

2 czerwca 2020

polecam:)))

Gwarancja

Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta. Wiele produktów posiada dożywotnią gwarancje, m.in. rollupy, banery napinane oraz ścianki reklamowe klasy premium. Produkty z oferty Basic, Outdoor, Oświetlenie posiadają 1 rok gwarancji. Nieustannie ulepszamy i modyfikujemy nasze produkty. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji bez wcześniejszego powiadomienia. Wszystkie podane wymiary dotyczące wagi, wysokości, szerokości i głębokości podane są w przybliżeniu. Ze względu na ciągły rozwój oferty, niektóre dane zawarte w opisie produktu mogą ulegać zmianom. Przed złożeniem zamówienia i wydruku materiałów prosimy o sprawdzenie specyfikacji produktów w biurze obsługi klienta.


Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
316,49 zł
Do koszyka
Sklep internetowy Shoper Premium