BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Shipments AbroadNasze realizacje

Nowości w ofercieNasi klienci

Systemy wystawiennicze najwyższej jakości!

Ostatnio na Blogu

Systemy wystawiennicze sposobem na efektowną reklamę

Reklamy nigdy za dużo – mówi znane powiedzenie i w rzeczy samej trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Zwłaszcza, gdy jest to reklama przygotowana dobrze, w sposób oryginalny i zaskakujący. 
Możliwości reklamowych jest bardzo wiele, jedną z atrakcyjnych propozycji są systemy wystawiennicze, czyli np. popularne ścianki reklamowe, czy standy, potykacze i stojaki które można spotkać praktycznie w każdym centrum handlowym oraz na targach na całym Świecie.

Oryginalna promocja na targach i nie tylko

Systemy wystawiennicze to propozycje o charakterze reklamowym, które w ostatnim czasie cieszą się największym zainteresowaniem, które – wbrew pozorom – wynika przede wszystkim ze skuteczności wspomnianych rozwiązań. Ścianki reklamowe to prosty i jednocześnie efektowny sposób, by wypromować firmę, produkt lub usługę, a docelowo zwiększyć sprzedaż.
Popularne rollupy to nie tylko nośnik treści marketingowych, ale także doskonałe, specjalistyczne stanowiska targowe, w których przypadku funkcję promotora zachęcającego do zainteresowania się propozycją konkretnego przedsiębiorstwa spełnia przede wszystkim schemat powstały w wyniku zachowań potencjalnych klientów.

Warto podkreślić, że ilość i różnorodność systemów wystawienniczych jest bardzo duża, a co ważniejsze, oferta poszerza się z dnia na dzień, oferując kolejne, atrakcyjne, bardzo lekkie i łatwe w montażu rozwiązania, dzięki czemu stoiska stają się coraz bardziej efektowne pod względem estetycznym, kolorowe, wyposażone w zaskakujące i niezwykłe oprawy graficzne i wiele dodatkowych elementów.

Reklama wewnątrz i na zewnątrz

systemy wystawienicze, stoiskaTani i zarazem profesjonalny system wystawienniczy to klucz do idealnej prezentacji firmy, pozwala na prezentację wielkoformatowej grafiki o charakterze reklamowo-promocyjnej. Propozycje naszych produktów adresowane są do ekspozycji wewnętrznych jak i zewnętrznych. Posiadamy produkty które polecamy do wewnątrz, przede wszystkim ze względu na bardzo lekką konstrukcję oraz takie które idealnie nadają się na eventy, czy imprezy plenerowe. Nasze systemy można używać podczas bankietów, szkoleń, spotkań biznesowych i konferencji.

Istnieje możliwość połączenia wielu systemów w większe konstrukcje, co bez wątpienia wpływa na ich atrakcyjność i efektywność. 

Efektowne systemy reklamowe

flagi reklamowe, winderyEfektownym elementem reklamowo-wizualnym są flagi reklamowe, które można umieszczać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W zależności od możliwości technicznych i finansowych inwestora, można wykorzystać jedną lub kilka flag reklamowych. Godne uwagi są przede wszystkim przenośne flagi reklamowe, które można umieszczać w dowolnym miejscu, zależnie od potrzeby.

Oryginalnym rozwiązaniem reklamowym są także prezentery i stojaki na ulotki – rozwiązania te sprawdzają się przede wszystkim w hotelach, galeriach handlowych, kinach czy restauracjach. Umieszczane w nich ulotki doskonale się prezentują, zachęcając jednocześnie do tego, by zainteresować się ofertą. Stojaki reklamowe, w zależności od materiału, z którego zostały wykonane, mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Imponujące standy reklamowe i potykacze

Imponująco prezentują się również standy reklamowe, czyli efektowne i oryginalne projekty różniące się kształtem i wielkością. Obok standardowych standów w kształcie prostokąta, dopełnionych oryginalną i wymowną grafiką, znaleźć można kreatywne standy reklamowe w określonym kształcie – rozwiązanie to w znaczny sposób wpływa na atrakcyjność i niepowtarzalność reklamowej ekspozycji.

Na ulicach miast często można spotkać reklamy przestrzenne umieszczane na chodnikach. Mało kto wie, że są to potykacze reklamowe, czyli oryginalna i jednocześnie prosta odmiana stojaka reklamowego. Potykacze reklamowe są bardzo proste w przygotowaniu i ustawieniu, zazwyczaj składają się w dwóch plansz lub płyt ustawionych w literę „A”. Reklamy tego typu najczęściej można spotkać przed sklepami lub firmami o charakterze usługowym.

Systemy wystawiennicze, zestawySystemy promocyjne na każdą kieszeń

W dużych halach, galeriach, a także podczas branżowych targów bardzo często wykorzystywane są lady wystawiennicze, które doskonale łączą przysłowiowe przyjemne z pożytecznym, czyli funkcję praktyczną i estetyczno-reklamową.

Jako uzupełnienie stacjonarnych elementów reklamowych warto wykorzystać systemy podwieszane. Rozwiązanie to pozwala wypełnić przestrzeń, podkreślając jednocześnie charakter i niepowtarzalność reklamowej ekspozycji. Systemy podwieszane doskonale komponują się z rozwiązaniami stacjonarnymi (naziemnymi), należy jednak zadbać o to, by poszczególne rozwiązania współgrały ze sobą pod względem tematycznym i estetycznym, a także unikać przesytu. Jak mówi znane powiedzenie, co za dużo to nie zdrowo - nadmiar elementów reklamowych może sprawić wrażenie chaosu, przynosząc tym samym efekty odwrotne do pożądanych.

ścianki reklamowe i wystawienniczeDobrze zaprojektowana i przygotowana reklama korzystnie wpływa na atrakcyjność firmy, produktów lub usług, zachęca do zainteresowania się ofertą, a co ważniejsze, podnosi prestiż przedsiębiorstwa.

Bogata oferta reklamowa

Śmiało można stwierdzić, że dobre systemy wystawiennicze to gwarancja sukcesu dla każdego przedsiębiorstwa na targach, konferencjach, eventach i wszędzie tam, gdzie kluczem jest wizerunek firmy. Nasza oferta jest pogrupowana na segmenty. W ofercie STANDARD umieściliśmy produkty niezbędne, gdy trzeba szybko i regularnie zmieniać grafiki, bez dodatkowych umiejętności. PREMIUM to wysokiej klasy systemy reklamowe, w której znajdziemy rollupy zwijane, banery napinane, modułowe systemy banerowe na targi, ścianki reklamowe oraz bardzo obszerną ofertę na flagi firmowe

Szeroki wybór przenośnych zestawów wystawienniczych tj. inspirujące ścianki reklamowe tekstylne, czy oszczędne zestawy reklamowe, kończąc na modułowych komponentach LINEAR, dzięki którym możliwe jest stworzenie w krótkim czasie unikalnych projektów, przy niskim nakładzie finansowym. Nasze systemy wystawiennicze można wykorzystać przy tworzeniu stoisk do centrów handlowych, wystaw, salonów, oraz na konferencjach, imprezach sponsorskich, specjalistycznych targach branżowych czy wszędzie tam, gdzie nasza kreatywność zasugeruje nam, że będą się prezentowały idealnie, budując pozytywny wizerunek firmy, a gwarantują to nasze systemy, które są najwyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy!
Właściciel Retio.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl