BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska) już od 1 000,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Submit

Bezpieczne zakupy
  • Wygodne formy płatności
  • Gwarancja na każdy produkt
  • Szyfrowane dane i transakcje
Cenniki do pobrania
Pobierz lub zobacz cennik wszystkich naszych produktów.
 

POTYKACZE REKLAMOWE - CHODNIKOWY MARKETING

Reklama we współczesnym świecie pełni funkcję informacyjną, promocyjną, a także estetyczną. Różnorodność narzędzi reklamowych jest zaskakująca, dzięki czemu bez problemu można wybrać optymalną alternatywę. Jedną z interesujących są potykacze reklamowe, które można spotkać niemalże w każdym mieście. Poszczególne propozycje różnią się kształtem i wielkością,wszystkie jednak spełniają tę samą funkcję - zachęcają do zainteresowania się konkretną ofertą.

Potykacze reklamowe i ich funkcja

Współczesny świat przesycony jest różnorodnością produktów, sklepowe półki niemalże uginają się pod ciężarem najróżniejszych towarów, które często zlewają się w jedną całość, mieniąc się kolorami tęczy. W odniesieniu do współczesnego świata bardzo trafne okazuje się stwierdzenie, że aby coś zauważyć, trzeba się o to potknąć.

Marketingową odpowiedzią na te słowa są wspomniane wcześniej potykacze reklamowe. Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że zewnętrzne standy reklamowe to rozwiązanie nieco zapomniane, rzeczywistość dowodzi jednak, iż rozwiązania te wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, można wręcz stwierdzić, że aktualnie przeżywają swoisty renesans. W tym momencie pojawia się pytanie, jaki jest powód znacznego zainteresowania potykaczami reklamowymi? Nietrudno zauważyć, że treści reklamowo-promocyjne są obecne niemalże w każdej dziedzinie życia. Jednocześnie można zauważyć wzrost świadomości konsumenckiej, co automatycznie przekłada się na sposób postrzegania i odbioru rozwiązań reklamowych. Popularne stojaki reklamowe poza pełnią jednocześnie funkcję praktyczną, jak i estetyczną, czego najlepszym potwierdzeniem są wspomniane potykacze reklamowe – zasadniczym celem tego typu propozycji jest przyciąganie uwagi przechodniów i zainteresowanie ich ofertą danej jednostki.

Ścieralne i trwałe

Potykacze reklamowe kojarzą się przede wszystkim ze ścieralnymi tablicami ustawianymi przed konkretną jednostką. Przysłowiowym kluczem do sukcesu była w tym przypadku możliwość zmieniania treści. Kreatywne, dobrze przygotowane hasło reklamowe to gwarancja, że klient zainteresuje się konkretną propozycją. Chcąc osiągnąć pożądane efekty warto zadbać o to, by potykacz posiadał logo firmy lub adres strony www. Standy reklamowe w postaci ścieralnych tablic charakterystyczne są przede wszystkim dla lokali gastronomicznych i przyznać należy, że jest to działanie jak najbardziej właściwe.

Warto jednak zauważyć, że potykacze reklamowe to nie tylko informacje zapisywane kredą, ale także rozwiązania trwałe, wykonane z kartonu, drewna, płyt CD, aluminium, a nawet metalu. Poszczególne propozycje różnią się wielkością i kształtem, obok potykaczy w postaci tradycyjnych, jednostronnych lub dwustronnych tablic, można spotkać efektowne i oryginalne rozwiązania w postaci symbolicznych figur, dopełnionych elementami graficzno-tekstowymi, a często także kieszonką na firmowe ulotki. Potykacze reklamowe to doskonały sposób na skuteczną reklamę, która zainteresuje potencjalnego klienta, zatrzyma go i zachęci do skorzystania z oferty, a przynajmniej szczegółowego przeanalizowania reklamowego przekazu.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 731 89 15 55 lub +48 533 73 67 83

lub napisz e-mail:

biuro@retio.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl